Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W 2019 roku na trasach Warrior Dash pojawi się 5 nowych przeszkód. W ten sposób uczczona zostanie 10-letnia historia tego amerykańskiego biegu z przeszkodami, w którym wystartowało już ponad 3 mln osób.

Warrior Dash to błotny bieg z przeszkodami w USA. Jego nieodzownym elementem jest ogromne afterparty z DJ-em po biegu. Uczestnicy mogą rywalizować na dystansie 1 mili z 6 przeszkodami, 5 km z 12 przeszkodami i 10 km z 24 przeszkodami. Historia tego biegu sięga 2009 roku. Od tego czasu wzięło w nim udział ponad 3 miliony osób. I właśnie z okazji 10-lecia istnienia zostało zaprezentowane 5 nowych przeszkód.

 

Super Fly to lina rozwieszona pomiędzy dwiema konstrukcjami. Uczestnicy nie będą jednak jej pokonywać w tradycyjny sposób (jak “Ta jedyna”), ale na specjalnie zawieszonych platformach.

 

El Capitan to ogromna, 3-piętrowa zjeżdżalnia z finałem w wodzie.

 

The Damn Dam to ogromna rampa o trzech stopniach trudności. Największe przeszkodowe dziki mogą atakować jej środek, który pozbawiony jest stopni ułatwiających wbieganie na nią.

 

Wardens Wall to ściana z siatki o trzech różnych wysokościach, przez co uczestnik może wybrać sobie poziom trudności tej przeszkody.

 

Splitsville to zawieszone na sznurach belki, które znajdują się nad przeszkodą wodną. Podobnie jak w innych konstrukcjach dostępne są trzy poziomy trudności.

Fot. @warriordash

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany