Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W Gdańsku powstaje Ninja Arena. Nowa miejscówka do treningu na przeszkodowej mapie Polski. Miejsce zabawy, treningu i szkolenia adeptów OCR i ninja.

Do tej pory Trójmiasto nie mogło się pochwalić mocno rozbudowaną, zadaszoną infrastrukturą treningową, gdzie niezależnie od pory roku, można się przygotować do startu w biegach przeszkodowych czy zawodach typu ninja. Owszem Kolibki Adventure Park w Gdyni ma genialną infrastrukturę z dziesiątkami przeszkód, które możecie spotkać na biegach z serii Biegun OCR czy zawodach ninja, jednak są to treningi na otwartym powietrzu.

Ninja Arena to powstające w Gdańsku miejsce do treningów OCR lub ninja. Jak określają ją sami twórcy, “miejsce zabawy, treningu i szkolenia adeptów OCR i Ninja”. Zlokalizowane jest ono w centrum miasta blisko stadionu piłkarskiego Energa Stadion. Hala będzie mieć 150 m2 powierzchni. Na tą chwilę nie mamy jeszcze wielu informacji o tym, co za przeszkody i konstrukcje tam staną. Wiemy, że za część sprzętową odpowiada marka TOROZ. Stąd o wyposażenie jesteśmy spokojni. Udało nam się też dowiedzieć, że na pewno będą konstrukcje treningowe z serii Elite Combo, jak i poszczególne zestawy sekwencji przeszkód, jak np. Holy Bull czy Dżumandżi, które spotykacie na biegach Runmageddon. Miłośnicy karkołomnych wyzwań i latania rodem z Ninja Warrior również mają tam znaleźć wszystko, czego im będzie potrzeba.

To jeszcze nie wszystko. W Ninja Arena będą prowadzone zajęcia przygotowujące do Runmageddonu (i innych biegów). Będą to zajęcia dla dzieci i dorosłych, amatorów i tych wszystkich ścigających się w seriach Elite.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty otwarcia Ninja Arena. Wiadomo tylko, że będzie to w styczniu. Dlatego, jeżeli jesteś z Trójmiasta lub okolic, to już możesz wpisać to do kalendarza i od stycznia ruszyć z kopyta z treningami.

Wygląda na to, że w Gdańsku pojawi się interesująca miejscówka do treningu przeszkodowego pod dachem. Sami nie możemy się doczekać otwarcia. Jak również tego, kiedy odwiedzimy obiekt i zrobimy dla Was fotorelację z tej wizyty.

Fot. Toroz

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany