Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Bieg przeszkodowy w galerii handlowej? Czemu nie. Szczególnie, że cel jest szczytny. Organizatorzy zbierają pieniądze na protezę dla 7-letniego Przemka.

W niedzielę 5 grudnia w Płocku odbędzie się II Bieg Charytatywny – Adrenaline Rush powered by Mazovia. To charytatywny bieg z przeszkodami… w budynku galerii handlowej Mazovia, przy ulicy Wyszogrodzkiej 127.

Bieg jest organizowany przez Adrenaline Rush, czyli doświadczonego organizatora biegów OCR, i właśnie Galerię Mazovia. Trasa biegu wynosi 1450 metrów. Będzie prowadzić przez korytarze galerii i parking podziemny. Tam też staną przeszkody.

Każdy kto ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal, koszulkę, wodę i upominki od sponsorów. Trzy najlepsze zawodniczki i trzech najlepszych zawodników zostanie dodatkowo nagrodzona.

Pakiet startowy na II Bieg Charytatywny – Adrenaline Rush powered by Mazovia kosztuje jedynie 49 zł. Wszystkie pieniądze z pakietów zostaną przeznaczone na zakup protezy dłoni dla 7-letniego Przemka Jabłońskiego z miejscowości Zawidz Mały koło Sierpca, który urodził się bez lewej dłoni.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany