To już oficjalne! 2 marca wystartuje trzeci sezon Ninja Warrior Polska. Zarezerwujcie sobie kolejne wtorki, żeby emocjonować się zmaganiami uczestników z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód. Czy w tym roku ktoś pokona legendarną Górę Midoriyama i sięgnie po tytuł polskiego “Wojownika Ninja”?

Kiedy 3. sezon Ninja Warrior Polska? 

We wtorek 2 marca o godzinie 20:05 telewizja Polsat pokaże premierowy odcinek 3. sezonu Ninja Warrior Polska. Sama data nie jest zaskoczeniem. Portal eXtremalny.PL informował o niej już 21 stycznia, powołując się na nieoficjalne informacje.

Gdzie oglądać Ninja Warrior Polska?

Program będzie można oglądać od 2 marca w Polsacie. Zmagania uczestników z legendarnym torem przeszkód widzowie będą mogli śledzić przez kolejne 7 tygodni. Zawsze we wtorek o godzinie 20:05. Program będzie też można obejrzeć w serwisie Ipla. Przejścia wszystkich uczestników i inne niepublikowane w telewizji materiały będą dostępne w specjalnej aplikacji na telefon.

Kto prowadzący?

W trzecim sezonie Ninja Warrior Polska zmagania uczestników z trudnym torem przeszkód niezmiennie komentować będą: Jerzy Mielewski i Łukasz “Juras” Jurkowski. Gospodynią programu pozostanie Karolina Gilon.

Co to jest Ninja Warrior?

Ninja Warrior to znane na całym świecie telewizyjne show, w którym uczestnicy muszą pokonać arcytrudny tor przeszkód. Program narodził się w Japonii. Do Polski zawitał w 2019 roku. Dotychczas jego edycje mogli oglądać widzowie w kilkudziesięciu krajach.

Ilu jest uczestników?

W trzecim sezonie z legendarnym torem przeszkód zmierzy się 192 zawodników i zawodniczek. Podobnie jak to miało miejsce dotychczas, show podzielone jest na 3 etapy: eliminacje, półfinały i finał. Tor będzie się różnił od tych z lat poprzednich.

Kto wygrał 1. i 2. sezon?

Dotychczas żadnemu z uczestników nie udało się pokonać całego finałowego toru przeszkód i zdobyć tytułu polskiego Ninja Warrior. W pierwszym sezonie, wyemitowanym jesienią 2019 roku, najdalej w finale zaszedł Jakub Zawistowski i to on został “Last Man Standing”. W drugim sezonie, który swój finał miał 13 października 2020 roku, najdalej zaszedł Robert Bandosz.

Czy będzie 4. sezon?

Oficjalnie nic nie mówi się  o 4. sezonie polskiej edycji Ninja Warrior. Jednak duży sukces jaki program odniósł każe przypuszczać, że kolejny sezon na pewno powstanie. Wzorem lat ubiegłych castingi do niego mogłyby ruszyć wiosną.

Fot. Polsat / Krystian Szczęsny

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Przeczytaj także: