Program Ninja Warrior powraca! Ruszyły castingi do 6. sezonu hitowego sportowego show Polsatu. Poszukiwani są śmiałkowie, którzy mają odwagę zmierzyć się z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód.

Producenci programu zapraszają do zgłaszania się na casting osoby, które chcą zmierzyć się z arcytrudnym torem przeszkód, zawalczyć o tytuł pierwszego polskiego Wojownika Ninja i zgarnąć nagrodę główną w wysokości 150 tys. złotych! Każdy kto nie boi się wyzwań i lubi aktywność fizyczną może zmierzyć się z legendarnym torem przeszkód.

Aby wystąpić w programie, należy najpierw uzupełnić formularz zgłoszeniowy oraz wziąć udział w castingu, sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Tutaj przyda się nie tylko siła, koordynacja i skupienie, ale także spryt i determinacja! Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do znakomitego grona wojowników Ninja Warrior!

Nie ważne czy jesteś amatorem czy zawodowcem, kobietą czy mężczyzną. Z torem Ninja Warrior zmierzyć może się każdy! Żeby wystąpić w programie, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Mile widziane są także te osoby, którym kibicowaliśmy w poprzednich edycjach show.

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na www.ninjawarriorpolska.pl.

Ninja Warrior to światowy fenomen, który narodził się 24 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii.

Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision Production.

(mat. pras.)

Fot. Maciej Piórko / Polsat


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL od 2019 roku. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

4 komentarze