Góra Midoriyama nadal czeka! Czy już niedługo Polacy będą mieć swojego zwycięzcę? Czy będzie pierwszy polski “Wojownik Ninja”? Startuje casting do kolejnej edycji programu Ninja Warrior Polska.

“Ninja Warrior Polska powraca! Góra Midoriyama wzywa do siebie najodważniejszych śmiałków! Podejmij wyzwanie i weź udział w castingu na ninjawarriorpolska.pl”– post o tej treści został opublikowany 24 kwietnia na fanpage’u programu Ninja Warrior Polska. To pierwsze oficjalne zaproszenie do zgłaszania chęci udziału w kolejnych edycjach tego sportowego show emitowanego przez telewizję Polsat.

W finale 7. sezonu Ninja Warrior Polska aż dwóch zawodników stanęło przed próbą zdobycia Góry Midoriyama. Tylko pół sekundy zabrakło, by pierwszy Polak otrzymał ten upragniony prestiżowy tytuł Ninja Warrior. Na szczęście to nadal jest możliwe, bo rusza casting do nowego sezonu sportowego show!

Bohaterem ostatniego sezonu Ninja Warrior Polska został Jan Tatarowicz. 22-latek z Gdańska dotarł najdalej ze wszystkich zawodników tym samym zdobywając tytuł Last Man Standing.

Mimo bardzo młodego wieku Janek startował już w czterech edycjach show. Tym razem prawie spełnił swoje marzenie.

– To jest tym bardziej ekscytujące, że udało mi się pokonać całą Górę Midoriyama. Niestety zabrakło pół sekundy. A po występie Igora Fojcika wszyscy wtedy mówili, że dwadzieścia pięć sekund to jest niemożliwe, żeby wspiąć się na dwudziestojednometrową linę. Mi się udało, ale zabrakło niewiele – powiedział zawodnik.


Nie czekaj na zaproszenie, zgłoś się do Ninja Warrior Polska 8

Będzie 8. sezon Ninja Warrior Polska


Katarzyna Jonaczyk została najlepszą wśród kobiet i to ona wywalczyła tytuł Last Woman Standing, czyli tytuł dla kobiety, która doszła najdalej w całej edycji na torach eliminacyjnym, półfinałowym i finałowym.

Ninja Warrior Polska dostarcza widzom prawdziwych i niepowtarzalnych sportowych emocji. Każdy kto nie boi się wyzwań i lubi aktywność fizyczną może wziąć udział w tych niezwykłych zawodach sportowych. Kogo zobaczymy w najnowszej edycji? Kolejny sezon może zaskoczyć, bo liga zawodników i kibiców Ninja powiększa się w zaskakującym tempie!

Aby wystąpić w programie, należy najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie wziąć udział w castingu, sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Nie ważne, czy jesteś amatorem czy zawodowcem, kobietą czy mężczyzną. Z torem Ninja Warrior zmierzyć może się każdy! Żeby wystąpić w programie, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Mile widziane są także te osoby, którym kibicowaliśmy w poprzednich edycjach show.

Do programu Ninja Warrior Polska można zgłaszać się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej telewizji Polsat.

(na podst. mat. pras.)

Fot. Polsat / G. Broniatowski


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL od 2019 roku. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także: