Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Ninja Warrior Polska powraca z 7. sezonem. Polsat podał datę emisji premierowego odcinka. Czy pierwszy raz w historii polskiej edycji komuś uda się zdobyć legendarną Górę Midoriyama?

Ninja Warrior to znane na całym świecie telewizyjne show, w którym uczestnicy mają za zadanie pokonać trudny tor przeszkód. W tym roku telewizja Polsat pokaże już 7. sezon polskiej edycji tego programu. Premierowy odcinek nowego sezonu Ninja Warrior Polska zostanie wyemitowany we wtorek 28 lutego 2023 roku o godzinie 20:00. Oczywiście w Polsacie.

Wszystkich odcinków będzie 7. Z torem zmierzy się 180 uczestników. W pierwszych 6. odcinkach będą oni mieli do pokonania tor eliminacyjny oraz tor półfinałowy. Czterech najlepszych uczestników z każdego odcinka przechodzi do wielkiego finału. Dotychczas jeszcze nikomu w Polsce nie udało się ukończyć toru finałowego, zdobyć głównej nagrody i tytułu Wojownika Ninja. Czy uda się tym razem? Przekonamy się w kwietniu.

Program ponownie poprowadzi Karolina Gilon, a zmagania uczestników z torem przeszkód komentować będą Łukasz “Juras” Jurkowski i Jerzy Mielewski.

Fot. Polsat

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany