Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

6 tygodni morderczych zmagań i długo upragniona chwila – finał, na który czekali nie tylko uczestnicy Ninja Warrior Polska, ale także widzowie Polsatu. Przed nami wyjątkowy moment – pierwszy raz w historii polskich edycji programu jeden z zawodników spróbuje wejść na słynną Górę Midoriyama.

24 najsilniejszych i najodważniejszych Polaków zmierzy się z ekstremalnie trudnymi przeszkodami, aby spełnić swoje marzenie – zostać “Wojownikiem Ninja”.

– Trzy tory, w tym dwa z limitem czasowym, a na końcu słynna lina zawieszona na wysokości 23 metrów. Żarty się skończyły. Przeszkody w finale Ninja Warrior Polska są jeszcze bardziej mordercze niż poprzednio. Tutaj poradzi sobie tylko najlepszy z najlepszych – zapowiada Jerzy Mielewski.

Dołączenie do elitarnej grupy Ninja Warrior to jednak nie jedyna nagroda, która czeka na zwycięzcę – do zgarnięcia jest także 150 tys. złotych. Opłaca się dać z siebie wszystko! Bo pierwszy raz w programie w tej edycji nagrodę pieniężną – 15 tys. złotych, dostanie także Last Man Standing, czyli ten zawodnik, który w finale dojdzie najdalej.


Pierwszy tor finałowy NWP4 – wszystkie przeszkody, limit czasu, porównania

Drugi tor finałowy NWP4 – wszystkie przeszkody, zasady pokonywania, limit czasu


A czeka nas finał, jakiego do tej pory jeszcze nie było! Po raz pierwszy w Polsce będziemy świadkami starcia z Górą Midoriyama! Jeden z zawodników chwyci za linę, będącą elementem tej przeszkody, i spróbuje wspiąć się na wysokość 23 metrów w ciągu zaledwie 25 sekund (w poprzednich edycjach było to 45 sekund – red.).

– Do tej pory zawodnicy w naszym kraju tylko marzyli o tym, że trzymają w rękach linę. Teraz to marzenie się urzeczywistni – mówi Łukasz „Juras” Jurkowski.

Kto dokona niemożliwego? I czy dołączy do elitarnego grona 9 wojowników Ninja na świecie? O tym przekonamy się w najbliższy wtorek, 12 października, o godz. 20:05 w Polsacie!

Fot. Polsat / Maciej Piórko

(mat.  pras.)

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany