Czy powtórzy się historia z poprzedniego sezonu Ninja Warrior Polska? Wszystko na to wskazuje. Producenci zapowiadają pogrom faworytów w 1. odcinku trzeciego sezonu Ninja Warrior Polska. Pokazali też tor eliminacyjny z jakim zmierzą się uczestnicy.

Drugi sezon Ninja Warrior Polska, który został wyemitowany przez telewizję Polsat jesienią 2020 roku, rozpoczął się od małego trzęsienia ziemi. Było nim odpadnięcie już w pierwszym odcinku Jakuba Zawistowskiego – najlepszego zawodnika pierwszego sezonu i zdobywcę tytułu “Last Man Standing 2019”. Czy teraz historia się powtórzy? Nie jest to wykluczone. Producenci podgrzewają emocje przed premierą trzeciego sezonu i zapowiadają pogrom faworytów w premierowym odcinku.

Wczoraj, w dedykowanej programowi aplikacji na telefon, został opublikowany fragment materiału wideo podsumowującego 1. odcinek nowego sezonu. Ze strony komentujących show, Jerzego Mielewskiego i Łukasza Jurkowskiego, padają takie oto słowa:

Naprawdę trudno sobie wyobrazić lepsze otwarcie trzeciego sezonu Ninja Warrior (…). Pogrom faworytów?! To, co się działo, jest wręcz nieprawdopodobne! I w sumie dobrze, że mamy teraz tydzień przerwy, aby ostudzić teraz trochę emocje.

 

Dodatkowo w tejże aplikacji została opublikowana ankieta: Który z faworytów odpadnie w pierwszym odcinku? Głos można oddawać na Roberta Bandosza (Last Man Standing 2020), Pawła Murawskiego i Michała Baryzę. Wg widzów to ten ostatni pożegna się z programem. A Waszym zdaniem kto to będzie?

 

W ramach podgrzewania emocji producenci zaprezentowali również przeszkody z jakich będzie się składał tor eliminacyjny w odcinku premierowym. Będzie to kolejno:

  • 5 KROKÓW

 

  • OGNISTY PIERŚCIEŃ

 

  • WIRUJĄCY MOST

 

  • WISZĄCE PÓŁKI

 

  • WISZĄCA DRABINA

 

  • KRZYWA ŚCIANA

 

To nie wszystko co wiemy o premierowym odcinku nowego sezonu. Wcześniej poznaliśmy wszystkich jego uczestników.

Trzeci sezon Ninja Warrior Polska wystartuje we wtorek 2 marca o godzinie 20:05. Zmagania uczestników z torem przeszkód tradycyjnie będzie można śledzić na antenie Polsatu.

Fot.: Polsat / Maciej Piórko

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Zobacz także: