Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Grupa mocnych kobiet pojawi się w 4. odcinku Ninja Warrior Polska. Z torem przeszkód zmierzy się m.in. Katarzyna Baranowska, Katarzyna Jonaczyk i Kaja Soboń. Rywalizować z nimi będą m.in. Stanisław Karpiel-Bułecka, Wojciech Borkowski i Hubert Przytuła.

We wtorek 21 września Polsat wyemituje już 4. odcinek Ninja Warrior Polska. Z torem ponownie zmierzy się 32 uczestników, walcząc o 4 miejsc w finale programu. W tym aż 15 kobiet. W odcinku zobaczymy finalistkę z poprzedniego sezonu – Katarzynę Baranowską, świeżo upieczoną mistrzynię Polski oraz rekordzistkę świata na krótkim torze przeszkód OCR100M – Katarzynę Jonaczyk, Kaję Soboń znaną z kanału Warszawski Koks, Paulę Kulig i Katarzynę Cymbałko odnoszące sukcesy w zawodach przeszkodowych typu ninja, czy Paulę Piątkowską, którą mogliśmy już oglądać w pierwszych dwóch sezonach.

W najbliższym odcinku to dziewczyny będą grać główną rolę, ale nie można też zapominać o facetach. Widzowie m.in. obejrzą jak z torem przeszkód poradził sobie piosenkarz Stanisław Karpiel-Bułecka, finaliści poprzednich edycji Wojciech Borkowski i Hubert Przytuła, a także bracia Oślizło.

Oto pełna lista uczestników 4. odcinka:

1. Katarzyna Baranowska

2. Paula Kulig

3. Katarzyna Cymbałko

4. Katarzyna Jonaczyk

5. Paula Piątkowska

6. Kaja Soboń

7. Karolina Wójcik

8. Milena Wasil

9. Agnieszka Pilsak

10. Karolina Młynik

11. Katarzyna Baran

12. Angelika Ostrowska

13. Karolina Brzezińska

14. Paulina Poszytek

15. Aleksandra Krawczyk

16. Stanisław Karpiel-Bułecka

17. Wojciech Borkowski

18. Hubert Przytuła

19. Jakub Karpowicz

20. Adam Przybył

21. Vadzim Kezik

22. Dennis Małys

23. Adam Litarowicz

24. Rafał Staszewski

25. Marcin Tarczoń

26. Filip Jankowiak

27. Marcin Lewicki

28. Mangat Aaron

29. Marcin Oślizło

30. Mateusz Oślizło

31. Marek Oślizło

32. Tomasz Oślizło

Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

Fot. Polsat / Maciej Piórko


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL. Od 2019 roku opublikowaliśmy ich ponad 130. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany