Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Rusza kolejny sezon Ninja Warrior Polska. Uczestnicy sportowego show Polsatu ponownie zmierzą się z najbardziej znanym torem przeszkód, walcząc o tytuł pierwszego polskiego “Wojownika Ninja” i główną nagrodę 150 tys. zł. 

Od wtorku 28 lutego telewizja Polsat rozpocznie emisję 7. sezonu Ninja Warrior Polska. Program został nagrany w ostatnie wakacje, zaraz po zakończeniu nagrań do 6. sezonu, który został pokazany jesienią 2022 roku. Telewizja pokaże łącznie 7 odcinków tego sportowego show z finałem w połowie kwietnia.

Formuła programu nie zmieniła się. W każdym z 6. odcinków grupa zawodniczek i zawodników będzie walczyć na torze eliminacyjnym o możliwość rywalizacji w tym samym odcinku na torze półfinałowym, gdzie można wywalczyć przepustkę do wielkiego finału. Dwóch najlepszych zawodników z toru eliminacyjnego zmierzy się na Power Tower (więcej o tej konstrukcji przeczytasz w artykule: Power Tower w Ninja Warrior: historia, wymiary, zasady rywalizacji) o Złoty Bilet, który daje możliwość awansu do finału z pominięciem półfinału.

Kto pojawi się w 7. sezonie Ninja Warrior Polska?

Obsada premierowego odcinka jest już znana (zobacz: 28 lutego startuje Ninja Warrior Polska 7. Oto uczestnicy 1. odcinka show). Wystąpią w nim m.in. Michał Grochoła i Przemysław Jańczuk, czyli prawdopodobnie dwóch murowanych kandydatów do awansu do finału. W kolejnych odcinkach widzowie będą mogli obejrzeć również, jak z torem przeszkód poradził sobie m.in. Paweł Murawski, czyli Last Man Standing z 6. sezonu show (zobacz: 28 lutego startuje Ninja Warrior Polska 7. Oto uczestnicy 1. odcinka show), Jakub Zawistowski, Jan Tatarowicz, Grzegorz Niecko, Wiktor Wójcik, Damian Drzewiecki, Wojciech Borkowski, Małgorzata Szaruga, Katarzyna Jonaczyk i Carolina Filipek.

W programie nie zabraknie też osób znanych i celebrytów. Już w pierwszym odcinku wystąpi Leon Myszkowski – syn Justyny Steczkowskiej. Z torem przeszkód ponadto zmierzy się m.in. aktorka Sonia Bohosiewicz, Jakub Czaplejewicz z zespołu Enej, Mariusz Pudzianowski i Damian Janikowski.

Do walki o tytuł pierwszego polskiego ninja i nagrodę pieniężną w postaci 150 tys. złotych zagrzewać będzie prowadząca Karolina Gilon oraz komentujący rywalizację na torze przeszkód: Jerzy Mielewski i Łukasz “Juras” Jurkowski.

– Czas szybko leci, a nasi zawodnicy dorastają na naszych oczach. Mam nadzieję, że w końcu doczekamy się zwycięzcy Ninja Warrior Polska! – mówi o 7. sezonie sportowego show komentator Łukasz “Juras” Jurkowski.

Spodziewam się, że ta siódemka okaże się szczęśliwa i ktoś wdrapie się na tę piekielnie trudną górę Midoryiama! – wtóruje mu Jerzy Mielewski.

Ten ostatni jednocześnie puszcza oko do fanów programu i w materiale promocyjnym uchyla rąbek tajemnicy zdradzając, że “po raz pierwszy w historii dwóch zawodników stanie przed tą szansą…”. Mielewski nie kończy zdania, ale wszyscy się domyślają o co chodzi. Szczególnie, że wypowiadając te słowa obaj z “Jurasem” stoją ubrani na galowo i pod Górą Midoriyama.

Fot. Polsat

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL

Przeczytaj także:

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany