Lista uczestników 3. odcinka Ninja Warrior Polska prezentuje się jak gotowy skład na finał. Czy to właśnie z tego odcinka zostanie wyłoniony przyszły zwycięzca 8. sezonu programu? O tym widzowie przekonają się za 4 tygodnie. 

Telewizyjną gwiazdą 3. odcinka Ninja Warrior Polska będzie Mariusz Pudzianowski. Jednak wśród fanów programu dużo większe emocje budzi silna obsada odcinka. Na torze przeszkód zobaczymy m.in. Pawła Murawskiego, Roberta Bandosza, Michała Grochołę, braci Drzewieckich i Dawida Jarosza. Zapowiada się naprawdę mocna rywalizacja o miejsca w finale. Tych bowiem jest tylko 4, podczas gdy mocnych kandydatów, żeby znaleźć się w finale jest dwa razy więcej. Ktoś więc będzie musiał obejść się smakiem.

Oto pełna lista uczestników 3. odcinka Ninja Warrior Polska 8:

1. Mariusz Pudzianowski

2. Paweł Murawski

3. Robert Bandosz

4. Michał Grochoła

5. Damian Drzewiecki

6. Krystian Drzewiecki

7. Dawid Jarosz

8. Arkadiusz Grabowiec

9. Przemysław Mikulewicz

10. Mateusz Ludwiński

11. Grzegorz Andrzejewski

12. Adam Błaszczyk

13. Tomasz Pyka

14. Daniel Barański

15. Kamil Papis

16. Michał Giemza

17. Bartosz Pakulak

18. Łukasz Skowron

19. Adam Kuchnik

20. Damian Jastrzębski

21. Kacper Cieńkowski

22. Grzegorz Sikora

23. Damian Karolczak

24. Dominik Jax

25. Laura Nitner

26. Julia Laszczyk

27. Emilia Sawicz-Łuńska

28. Żaneta Konieczna

Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

Gdzie oglądać Ninja Warrior Polska? Trzeci odcinek zostanie wyemitowany przez telewizję Polsat we wtorek 19 września 2023 roku o godzinie 20:05. Jego powtórkę będzie można zobaczyć w niedzielę 24 września o godzinie 13:40.

Fot. Polsat / Maciej Piórko

Przeczytaj także: