Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Druga edycja Ninja Warrior Germany Kids wystartowała. W zupełnie nowej formule. O zwycięstwo walczyć będzie 40 młodych ninja pod okiem 5 trenerów.

W niedzielę 10 października wystartowała druga edycja Ninja Warrior Germany Kids. W tym roku 40 dzieciaków w wieku 10-13 lat, pod okiem 5 trenerów, powalczy po zwycięstwo. To znacząca zmiana w stosunku do roku 2020 roku, gdy na torze przeszkód rywalizowało 64 młodych ninja w 2 grupach wiekowych: 10-11 i 12-13 lat.

 

Program został podzielny na 2 rundy eliminacyjne, półfinał i wielki finał. W każdej rundzie eliminacyjnej wystartuje po 20 dzieci, podzielonych na 5 drużyn. Najlepszych 10 zawodników z każdej z 2 rund awansuje do półfinału. Łącznie będzie ich 20. Połowa z nich wywalczy awans do finału.

W finale na torze przeszkód rywalizować będzie 10 najlepszych dzieciaków. Na końcu zostanie 3 najlepszych, która stanie przed Mini Górą Midoriyama. To z nich, które najszybciej wespnie się na linę, wygra 5000 euro głównej nagrody.

 

Tor przeszkód Ninja Warrior Germany Kids przypomina ten dla dorosłych. Doskonale widać to na udostępnionych przez producentów zdjęciach.

 

Ninja Warrior Germany Kids można oglądać w telewizji RTL o godzinie 17:30 w każdą niedzielę do końca października.

Fot. RTL

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany