Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zawodniczka MMA, uczestniczka niemieckiej edycji Ninja Warrior i trzykrotna Mistrzyni Świata Fitness Kamila Porczyk, już 17 maja pojawi się na castingu sprawnościowym do programu Ninja Warrior Polska. Wszystko wskazuje na to, że jesienią zobaczymy ją w Polsacie.

Jesienią w Polsacie zadebiutuje polska edycja znanego na całym świecie programu Ninja Warrior. Zgłoszenia do programu, w którym uczestnicy będą rywalizować na ekstremalnym torze przeszkód, przyjmowane były do 30 kwietnia. W dniach 16-20 maja w Piasecznie odbędzie się pierwszy casting sprawnościowy do programu. Zaproszenie na taki casting otrzymała zawodniczka MMA, uczestniczka niemieckiej edycji Ninja Warrior i trzykrotna Mistrzyni Świata Fitness Kamila Porczyk. Wiele wskazuje na to, że będzie to tylko formalność, bo ma ona wszelkie cechy wymagane w podobnych programach talent show.

Ostatnio Kamilę Porczyk mogliśmy oglądać 16 marca podczas gali FEN 23 w Warszawie. Powrót do klatki po dwuletniej przerwie niestety nie okazał się udany. 41-letnia zawodniczka przegrała z 28-letnią Anitą Bekus już na samym początku walki, nadziewając się na prawy prosty swojej przeciwniczki. Hartu ducha, waleczności i zaangażowania trudno jednak jej odmówić. Tak samo jak sprawności. Dlatego casting sprawnościowy do Ninja Warrior Polska, na który została zaproszona w piątek 17 marca, będzie tylko formalnością.


Trzykrotna Mistrzyni Świata Fitness (2003, 2006 i 2010) dysponuje też innymi cechami, które pozwalają sądzić, że ma pewne miejsce w programie. Przede wszystkim ma doświadczenie wyniesione z niemieckiej edycji programu, a także z pierwszej edycji polsatowskiego Gwiezdnego Cyrku (2008), który zresztą wygrała. Jest też osobą medialną, co w tym przypadku, również odgrywa niebagatelną rolę.

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany