Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W 6. odcinku Ninja Warrior Polska pojawi się kilku naprawdę mocnych zawodników. Zapowiada się więc ostra walka o 4 ostatnie miejsca w finale. Od emocji powinno aż kipieć.

W wtorek 6 października telewizja Polsat wyemituje już szósty, a więc ostatni przed wielkim finałem, odcinek Ninja Warrior Polska. Z torem eliminacyjnym zmierzy się kolejnych 32 zawodników. 10 najlepszych awansuje do półfinału, który wyłoni ostatnich 4 finalistów tego sportowego show.

W 6. odcinku pojawi się kilku mocnych zawodników związanych z biegami przeszkodowymi. Jeżeli dodamy do tego tor eliminacyjnym w najprostszym zestawieniu, czyli z “Bryłami” jako piątą przeszkodą (ten sam co w 2. odcinku), to zapowiada się naprawdę ostra walka o miejsca w półfinale, a później o 4 wakujące miejsca finałowe.

W najbliższy wtorek w wyścigu o finał programu wezmą udział m.in.:

Sebastian Kasprzyk – lat 23, finalista 1. edycji Ninja Warrior Polska, utytułowany zawodnik OCR, Mistrz Polski Biegów Przeszkodowych 2018 na krótkim dystansie, brązowy medalista Mistrzostw Europy Biegów Przeszkodowych 2019 w sztafecie męskiej.

Wojciech Wojtyszyn – lat 26, utytułowany zawodnik OCR, tegoroczny Wicemistrz Polski Biegów Przeszkodowych w sztafecie mieszanej, podwójny brązowy medalista Mistrzostw Polski Biegów Przeszkodowych na krótkim i standardowym dystansie.

Robert Bandosz – lat 30, uczestnik 1. edycji Ninja Warrior Polska, tegoroczny Wicemistrz Polski Biegów Przeszkodowych na torze OCR100M, utytułowany zawodnik OCR i zwycięzca zawodów przeszkodowych typu ninja.

Tomasz Prykowski – lat 26, utytułowany zawodnik OCR, tegoroczny brązowy medalista Mistrzostw Polski Biegów Przeszkodowych w sztafecie męskiej.

Dawid Jarosz – lat 31, zawodnik OCR.

Andrzej Kuber – lat 33, uczestnik 1. edycji Ninja Warrior Polska, zawodnik OCR.

Michał Milbrant – lat 34, uczestnik 1. edycji Ninja Warrior Polska, zawodnik OCR.

Katarzyna Baranowska – lat 25, uczestniczka 1. edycji Ninja Warrior Polska, tegoroczna Mistrzyni Polski Biegów Przeszkodowych na torze OCR100M, Mistrzyni Polski Biegów Przeszkodowych w sztafecie mieszanej, podwójna srebrna medalistka Mistrzostw Polski Biegów Przeszkodowych na krótkim i standardowym dystansie, wielokrotna zwyciężczyni biegów z przeszkodami.

Kto wie, może jedna z powyższych osób zdecyduje się na atak na dotychczasowe rekordy obu torów, które należą do Bolesława (Bolka) Sobierajskiego. Przypomnijmy, Bolek uporał się z torem eliminacyjnym w 1 min. i 37 sek., a ukończenie toru półfinałowego zajęło mu 1 min. i 29 sek.

Fot. FB uczestników

Czytaj także:

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany