Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Sportowe show Ninja Warrior Polska podbija serca widzów Polsatu. Czy na fali tej popularności powstanie jego dziecięca edycja? Są takie plany.

Ninja Warrior Polska zadebiutował w 2019 roku i od razu stał się hitem Polsatu. Od 1 września fani mogą śledzić zmagania z torem przeszkód uczestników 2. sezonu tego sportowego show. W kolejce czeka już nagrany 3. sezon Ninja Warrior Polska, który telewizja wyemituje wiosną 2021 roku.

Nie jest wykluczone, że na fali popularności programu powstanie jego dziecięca wersja – Ninja Warrior Polska Kids. To, że są takie plany zdradził Łukasz “Juras” Jurkowski w programie “Weekend z ESKA TV”:

Dla dzieci to ja bym zrobił osobną edycję. I z tego co wiem są takie plany. Także dzieciaki trenujcie teraz już bardzo pilnie (…) bo może taka edycja w przyszłym, może w trzecim sezonie się pojawić.

Ninja Warrior Polska Kids najwcześniej mógłby zostać nagrany przy okazji 4. sezonu programu dla dorosłych. Trudno zgadywać jakie plany mają producenci, ale można wstępnie przyjąć, że dziecięca edycja mogłaby pojawić się jesienią 2021 lub wiosną 2022 roku.

W tym roku dziecięca edycja Ninja Warrior zadebiutowała w Niemczech. W Ninja Warrior Germany Kids dzieci podzielone są na 2 grupy wiekowe: 10-11 lat i 12-13 lat. Z torem przeszkód zmaga się 64 młodych ninja. W każdym odcinku eliminacyjnym, a jest ich 8, rywalizuje 8 uczestników, z których 4 najlepszych awansuje do półfinału. Łącznie wszystkich odcinków Ninja Warrior Germany Kids jest 14.

Więcej zdjęć z Ninja Warrior Germany Kids:

Fot. Ninja Warrior Germany / TVNOW

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Przeczytaj także: Tor Ninja Warrior pokonało tylko 9 osób na świecie. To oni zdobyli Górę Midoriyama!

37 komentarzy

  • Redakcja

   Kiedyś może tak. Teraz trudno byłoby zebrać 200 dzieciaków na odpowiednio wysokim poziomie sportowym, żeby mogli rywalizować w programie.

   Dlatego póki co pozostają tylko zawody typu ninja dla dzieci. Np. zaplanowane na kwiecień Ninja Series pod Warszawą.

   Odpowiedz
   • Piotr

    Dzień dobry mam 16 lat i bardzo chciałbym sie zmierzyć się z tym torem ale nie ma dla dzieci jak narazie a kiedy cos takiego bedzie odpisz

  • Redakcja

   Na tę chwilę nie mamy informacji ani o tym, kiedy planowany jest Ninja Warrior Polska Kids, ani też o castingach.

   Odpowiedz
  • Redakcja

   Dzień dobry. Niestety nic nowego nt. ewentualnej polskiej edycji Ninja Warrior Kids nie wiadomo.

   Odpowiedz
 1. adaś

  kiedy będzie casting bo mam 10 lat i zawsze marzyłem wystartować w ninja warrior kids polska

  Odpowiedz
  • Redakcja

   Na tę chwilę nie mamy informacji ani o tym, kiedy planowany jest Ninja Warrior Polska Kids, ani też o castingach.

   Odpowiedz
 2. Pola

  czytałam na jakiejś stronie, że od dziesięciu lat będzie ninja warrior kids ja mam teraz 9 a w 2022 będe miala 10 i codziennie ćwicze, już nawet 15 pompek zrobiłam (jak na mój wiek to chyba dobrze 🙂 ) ale ćwicze codziennie na placach zabaw wymyśle jakiś tor jak jest plac zabaw z takim jakby torem to ja sobie ćwicze sport to ja lubie :))

  Odpowiedz
  • Redakcja

   Niestety od momentu opublikowania artykułu (jesień 2020) nie ma żadnych nowych informacji nt. Ninja Warrior Polska Kids.

   Odpowiedz
 3. Agata

  Witam.. Mój syn uwielbia wasz program i oglądał wszystkie edycję… Nie może się doczekać kiedy zrobicie edycję Kids sam z chęcią chciałby wziaść w nim udział choć ma dopiero 11 lat.. czekamy z niecierpliwością na taką edycję.. Pozdrawiamy Mama i Grześ 😉

  Odpowiedz
  • Redakcja

   Niestety nie mamy żadnych informacji o tym, czy Telewizja Polsat planuje edycję Ninja Warrior Polska Kids. Oczywiście oprócz cytowanych wyżej w artykule słów Łukasza Jurkowski w programie “Weekend z ESKA TV” z września 2020 roku.

   Odpowiedz
 4. Agata

  Czy odbędzie się kiedyś jeszcze taki Nonja Warrior kids bo z chęcią wypróbowałabym swoje możliwości w takim programie.

  Odpowiedz
 5. Filip

  Czy są jakieś nowe wiadomości w tej sprawie? Ponieważ od wstawienia tego artykułu nic się nie dzieje

  Odpowiedz
 6. Maciej

  Czy będzie Ninja warrior kids polska w tym roku? Wiem że już tyle razy ludzie żądali to pytanie😁

  Odpowiedz
  • Redakcja

   W 2023 roku niestety nie będzie Ninja Warrior Kids Polska. Nie ma też żadnych nowych informacji na temat “dziecięcego” Ninja Warrior w przyszłości. Jedyna informacja to cytowane w artykule słowa “Jurasa” z 2020 roku.

   Odpowiedz
 7. Bartek

  Każdy dzieciak powinien spróbować przejść tor ninja warrior kids ja nie wiem czemu takiego programu nie zrobicie

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany