Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Sportowe show Ninja Warrior Polska podbija serca widzów Polsatu. Czy na fali tej popularności powstanie jego dziecięca edycja? Są takie plany.

Ninja Warrior Polska zadebiutował w 2019 roku i od razu stał się hitem Polsatu. Od 1 września fani mogą śledzić zmagania z torem przeszkód uczestników 2. sezonu tego sportowego show. W kolejce czeka już nagrany 3. sezon Ninja Warrior Polska, który telewizja wyemituje wiosną 2021 roku.

Nie jest wykluczone, że na fali popularności programu powstanie jego dziecięca wersja – Ninja Warrior Polska Kids. To, że są takie plany zdradził Łukasz “Juras” Jurkowski w programie “Weekend z ESKA TV”:

Dla dzieci to ja bym zrobił osobną edycję. I z tego co wiem są takie plany. Także dzieciaki trenujcie teraz już bardzo pilnie (…) bo może taka edycja w przyszłym, może w trzecim sezonie się pojawić.

Ninja Warrior Polska Kids najwcześniej mógłby zostać nagrany przy okazji 4. sezonu programu dla dorosłych. Trudno zgadywać jakie plany mają producenci, ale można wstępnie przyjąć, że dziecięca edycja mogłaby pojawić się jesienią 2021 lub wiosną 2022 roku.

W tym roku dziecięca edycja Ninja Warrior zadebiutowała w Niemczech. W Ninja Warrior Germany Kids dzieci podzielone są na 2 grupy wiekowe: 10-11 lat i 12-13 lat. Z torem przeszkód zmaga się 64 młodych ninja. W każdym odcinku eliminacyjnym, a jest ich 8, rywalizuje 8 uczestników, z których 4 najlepszych awansuje do półfinału. Łącznie wszystkich odcinków Ninja Warrior Germany Kids jest 14.

 

Więcej zdjęć z Ninja Warrior Germany Kids:

Fot. Ninja Warrior Germany / TVNOW

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany