Poznaliśmy ostatnią czwórkę finalistów 2. sezonu Ninja Warrior Polska. Czy któryś z 24 uczestników zdobędzie pierwszy w historii tytuł polskiego Ninja Warrior? Przekonamy się już 13 października!

Robert Bandosz, Sebastian Kasprzyk, Dawid Jarosz i Andrzej Kuber wywalczyli w 6. odcinku awans do wielkiego finału 2. sezonu Ninja Warrior Polska. Tym samym uzupełniając stawkę 24 finalistów.

W 6. odcinku, ostatnim odcinku eliminacyjnym, zawodnicy rywalizowali na tym samym torze co w odcinku drugim. Wtedy tor eliminacyjny ukończyło aż 15  zawodników. Teraz ta sztuka udała się ośmiu. W tej grupie nie było żadnej kobiety. Najszybciej poradził sobie Sebastian Kasprzyk, któremu zajęło to nieco ponad 2 min. i 11 sek.

Tor półfinałowy w całości ukończyło 3 zawodników: Sebastian Kasprzyk, Dawid Jarosz i Robert Bandosz, ze średnim czasem 1 min. i 58,7 sek. Do tej trójki dołączył jeszcze Andrzej Kuber, który odpadł na przeszkodzie “Płyta główna”.

Znamy już wszystkich 24 finalistów. Wszyscy oni będą walczyć 13 października w finale drugiego sezonu Ninja Warrior Polska.

Finał Ninja Warrior Polska podzielony jest na 4 etapy. Tym ostatnim jest Góra Midoriyama, czyli wspinaczka po mierzącej 23 metry linie. W polskiej edycji programu zawodnik ma na 45 sekund.

Czytaj także:

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.