To będzie ostatni odcinek eliminacji 8. sezonu Ninja Warrior Polska. O cztery miejsca w finale sportowego show Polsatu powalczy kolejna grupa 28 nowych uczestników. W tym tak doświadczeni jak Wiktor Wójcik, Mateusz Karbowy, Krzystof Spławski, Ivan Kohut i Paula Kulig.

We wtorek 10 października telewizja Polsat wyemituje 6. odcinek programu Ninja Warrior Polska. Ostatni przed wielkim finałem. Z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód zmierzy się m.in. Michał Danilczuk, mistrz tańca znany z programu “Taniec z gwiazdami”. Michał Danilczuk podszedł do zadania profesjonalnie i przygotowywał się do startu na torze Ninja Warrior Polska u jednego z najlepszych zawodników tej dyscypliny, Roberta Bandosza. Trener ninja był pod wrażeniem talentu Michała, który w mgnieniu oka chwytał wszelkie wskazówki i z wielką łatwością pokonywał trudne przeszkody w centrum treningowym. Czy to samo zrobi na torze programu? O tym widzowie przekonają się już w najbliższy wtorek o godzinie 20:05.

Oto pełna lista uczestników 6. odcinka Ninja Warrior Polska 8:

1. Wiktor Wójcik

2. Kacper Gazurek

3. Michał Milbrant

4. Ivan Kohut

5. Piotr Lisiczka

6. Krzysztof Spławski

7. Oskar Haracz

8. Mateusz Karbowy

9. Michał Danilczuk

10. Patryk Raszkowski

11. Jakub Kowal

12. Artur Urzykowski

13. Michał Kuczewski

14. Michał Golda

15. Jakub Kozyra

16. Kamil Tomczak

17. Kamil Kotrys

18. Adrian Nowak

19. Krzysztof Pawłowski

20. Michał Rzekiecki

21. Marcin Napierała

22. Magdalena Sobesto

23. Justyna Ławniczak

24. Daria Wieczorek

25. Lyana Dygoyeva

26. Małgorzata Mętlak

27. Anna Trener-Wierciak

28. Paula Kulig

Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

(na podst. mat. pras.)

Fot. Polsat / Maciej Piórko

Przeczytaj także: