Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Strong Viking – Sports App to sportowa aplikacja pozwalająca brać udział w sportowych wyzwaniach, zdobywając jednocześnie punkty i walcząc o medale.

Pomysł na sportową aplikację zrodził się po sukcesie wirtualnych biegów Strong Viking. W 2020 roku (w czasie pandemii) wzięło w nich udział ponad 30 tys. osób z 24 krajów.

W aplikacji Strong Viking – Sports App można wybierać z ponad 20 wyzwań biegowych, rowerowych i fitnessowych, zdobywając punkty i medale. Czasowo dostępne są również wyzwania specjalne, jak X-Mas Edition, w którym można wziąć udział między 25 grudnia a 2 stycznia. Do wyboru jest bieg na dystansach 4, 7, 13, 19 lub 42 km. Wolisz jazdę na rowerze? Proszę bardzo. Do wyboru jest 20, 40 i 80 km.

Na “dzień dobry” każdy użytkownik aplikacji dostaje 250 v-coinów, za które można kupić dane wyzwania. Wirtualne monety można również dokupić za zupełnie realne pieniądze. Pakiet 75 v-coinów, najtańszy z dostępnych, kosztuje 8,73 zł. Za pakiet 975 v-coinów trzeba zapłacić 134,02 zł, a największy pakiet 7350 v-coinów kosztuje 956,58 zł.

Ile wirtualnych monet kosztują wyzwania? Różnie. Na przykład X-Mas Edition kosztuje od 50 do 250 v-coinów. Marathon Strong Viking czyli wyzwanie polegające na przebiegnięciu 42 km, kosztuje 500 v-coinów.

Za pokonanie każdego wyzwania uczestnik otrzymuje punkty Strong Viking i punkty medalowe. I tak w przypadku wspomnianego Marathon Strong Viking, jest to odpowiednio 400 punktów i 2 punkty medalowe. Te pierwsze pozwalają zdobyć “doświadczenie” i przejść na “wyższy poziom” w aplikacji. Punkty medalowe wymienia się na realny medal, który zostanie wysłany w ciągu 2 tygodni.

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany