Popularny “Juras” poprowadzi jesienią pierwsza edycję programu Ninja Warrior Polska? Wszystko na to wskazuje. Przygotujcie się na show, jakiego jeszcze nie oglądaliście w polskiej telewizji.

Łukasz “Juras” Jurkowski to współpracujący od lat z Polsatem komentator sportowy i zawodnik MMA. Jego “łooo” znają wszyscy miłośnicy sportów walki. A teraz jest szansa, że ten okrzyk będzie kojarzony również z programem Ninja Warrior Polska.

Wczoraj Łukasz Jurkowski pochwalił się w mediach społecznościowych:

Na koniec lipca kręcimy pewien mega projekt z @polsatofficial ale więcej o tym niebawem.

Skojarzenie z polską edycją Ninja Warrior nasuwa się niemal automatycznie. “Juras” współpracuje z Polsatem. Idealnie nadaje się do prowadzenia tego emocjonującego telewizyjnego show. Sam program będzie nagrywany w pierwszych dniach sierpnia w Gliwicach, co oznacza, że ekipa rozpocznie pracę właśnie pod koniec lipca. Jak połączymy te fakty, to wynik może być tylko jeden. Czekamy więc na oficjalne info.

Tor przeszkód na którym będą rywalizować uczestnicy Ninja Warrior Polska powstanie w Arena Gliwice. Pierwsze nagrania programu, jak wynika z naszych ustaleń, będą mieć miejsce w dniach 1-3 sierpnia. Wcześniej ekipa producencka odwiedzi w domu wybranych uczestników, żeby przygotować o nich materiały. Sam program Ninja Warrior Polska pojawi się w jesienne ramówce Polsatu.

Formuła programu Ninja Warrior Polska przewiduje dwóch prowadzących (komentatorów). Drugim, według naszych nieoficjalnych informacji, ma być kobieta. Jak sądzicie, kto to może być?

Fot. FB Łukasz “Juras” Jurkowski

Czytaj także: