Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zanim w Arenie Gliwice pojawią się uczestnicy programu Ninja Warrior Polska, wcześniej zjadą tam miłośnicy biegów przeszkodowych z całej Polski. W drugi weekend czerwca do Gliwic zawita Runmageddon.

W sobotę 10 czerwca 2023 roku w Arenie Gliwice odbędzie się  Runmageddon. Dostępne będą dwie formuły tego biegu OCR dla dorosłych: Intro (3 km + 15 przeszkód) i Rekrut (6 km + 30 przeszkód). Dla dzieci i całych rodzin dostępne będą trzy formuły: Kids (1 km + 10 przeszkód), Junior (2 km + 15 przeszkód) i rodzina formuła Family by Flis (2 km + 15 przeszkód).

Organizatorzy obiecują przygodę, przeszkodowe wyzwania i adrenalinę pulsującą w żyłach:

Jeśli lubisz czuć adrenalinę pulsującą w twoich żyłach, jeśli marzysz o przekroczeniu własnych granic i pokonaniu przeszkód, to mamy dla ciebie idealne wydarzenie! (…) Będziesz miał okazję stawić czoła najróżniejszym przeszkodom, które sprawią, że poczujesz się jak prawdziwy wojownik. Błoto, wysokości, pułapki – to tylko niektóre z wyzwań, które czekają na ciebie. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym biegaczem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem, Runmageddon w Arenie Gliwice jest dla ciebie!

Zanim Runmageddon zawita do Gliwic wcześniej, bo już w najbliższych weekend, Runmageddończycy pojawią się pod Mszczonowem, gdzie w okolicach parku wodnego Suntago, odbędzie się warszawska edycja tego największego biegu przeszkodowego w Polsce. Aktualnie otwarte są jeszcze zapisy na biegi w Bydgoszczy (26 czerwca), czeskim Harrachovie (22-23 lipca), Ostrołęce (5 sierpnia), Wrocławiu (26-27 sierpnia), Trójmieście (9-10 września) i Krakowie (16-17 września).

(na podst. mat. pras.)

Fot. Biuro Prasowe Runmageddonu

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany