Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zapytaliśmy Sztuczną Inteligencję (ChatGPT) o Runmageddon. Dla zabawy. Odpowiedź nas zaskoczyła. Nie było nic o rywalizacji, biegania… Za to było o wsparciu. Jaro Bieniecki z pewnością byłby zadowolony z tej odpowiedzi.

Najpierw zadaliśmy proste pytanie. Po prostu zapytaliśmy co to jest Runmageddon. ChatGPT odpowiedział na nie bez problemu. Skoro tak, to już nie bawiliśmy się w półśrodki, tylko poprosiliśmy go, żeby opowiedział nam krótką  anegdotę o Runmageddonie. Nie liczyliśmy na nic szczególnego. A w zasadzie liczyliśmy na jakieś halucynacje, z których można by trochę pośmieszkować w social mediach. Jakie było nasze zdziwienie, gdy ChatGPT opowiedział nam całkiem ładną historię. Oto ona:

“Pewnego razu dwóch przyjaciół postanowiło wystartować w biegu Runmageddon. Jeden z nich był bardzo dobrze przygotowany i trenował kilka miesięcy przed startem, natomiast drugi miał nadzieję, że da radę przebiec trasę bez większych problemów.

Gdy już wszyscy byli na starcie, rozpoczęły się emocjonujące zawody. Przyjaciel, który trenował, radził sobie bardzo dobrze i szybko pokonywał kolejne przeszkody. Natomiast jego przyjaciel, który nie trenował, zaczynał mieć coraz więcej trudności z pokonywaniem przeszkód.

W pewnym momencie, gdy jego przyjaciel zaczynał już tracić nadzieję, usłyszał głośne okrzyki ze strony kibiców: “Dasz radę! Jesteś wielki!”. Okazało się, że to właśnie jego trenujący przyjaciel krzyczał i wspierał go. Dzięki temu, ten drugi zebrał siły i ukończył bieg z uśmiechem na twarzy.

To pokazuje, że niezależnie od tego, jak dobrze jesteśmy przygotowani, wsparcie przyjaciół może mieć ogromne znaczenie w trudnych chwilach i pomóc nam osiągnąć nasz cel.”

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany