Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Pierwszy po kwarantannie i drugi w tym roku Runmageddon zbliża się dużymi krokami. Poniżej prezentujemy garść informacji odnośnie tego, jak i innych runmageddonowych eventów.

Runmageddon PostApo

W sobotę 27 czerwca odbędzie się pierwszy po “odmrożeniu gospodarki” Runmageddon. Miejscem rywalizacji będzie Twierdza Modlin. Nowa formuła PostApo to bieg na dystansie 5 km z 20 przeszkodami. Na wszystkich na mecie będzie czekał dedykowany tej formule medal. Zainteresowanie biegiem rośnie z każdym dniem. Na tę chwilę uruchomionych jest już 19 serii. PostApo wlicza się do Korony jako “wschód”.

 

Runmageddon Adventure

W ostatnim czasie poznaliśmy również kajakarski medal jakim zostaną nagrodzeni uczestnicy wyprawy Runmageddon Adventure na Słowenii w dniach 20-26 lipca br. Więcej o tym przeczytacie w artykule: Runmageddon Adventure – gdy chcesz czegoś więcej.

 

Przeszkody na PostApo

Runmageddon ujawnił część przeszkód, które spotkacie na trasie Runmageddon PostApo. Będzie to m.in. Wariat, Weryfikator Marzeń, Killer Plank, Końska, Porodówka, Kołkosznikov, ścianka 2,7 m i zasieki.

 

Nowy t-shirt w pakiecie

W pakietach startowych na najbliższy PostApo, ale też na późniejsze biegi w Gliwicach, Poznaniu i Ełku uczestnicy znajdą nową koszulkę Runmageddonu. Nam się bardzo ona podoba.

 

Fot. Biuro Prasowe Runmageddon

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany