Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W 2021 roku na biegowych trasach Survival Race pojawi się kilka nowych konstrukcji, z którymi zmierzą się zarówno mali, jak i dorośli uczestnicy. Oto one.

Debiutanckie przeszkody przetestują siłę, zwinność, gibkość i orientację w terenie uczestników biegu. Poznajcie Piramidę, Labirynt, Kulę Mać, a także mierzący prawie 25 metrów Monkey Bar 7.0. Dla dzieci Survival Race przygotował Rampę Kids.

Aby wspiąć się na szczyt pompowanej Piramidy, potrzebny będzie porządny rozbieg, wybicie w górę i mocny chwyt. Można także postawić na teamwork i pomagać sobie nawzajem, użyczając barków do wspinaczki czy wciągając się na szczyt przeszkody.

 

Labirynt, jak sama nazwa wskazuje, to łącznie 100 m2 ciemności, mrocznych korytarzy i zakrętów oraz ślepych uliczek. Przeszkoda ta pojawi się na wszystkich trzech survivalowych dystansach – 3, 6 i 12 kilometrów.

 

W tym sezonie Survival Race poleci sobie też… w kulki! A dokładnie w Kula Mać. Uczestnicy biegu przywrócą wspomnienia z dzieciństwa, zanurzając się w basenie wypełnionym po brzegi kulami.

 

Na biegowych trasach będzie też można spotkać przeszkodę Szczęki. To szeroko rozstawione poręcze, które trzeba pokonać przy pomocy rąk i nóg.

 

Monkey Bar 7.0 to już przeszkoda, która zadowoli nawet największych OCR-owych dzików. To prawie 25 metrów drabinek. Ramiona będą płonąć.

 

Survival Race nie zapomina też o dzieciach. Pierwszy raz w historii młodzi Wojownicy będą mogli zmierzyć się z Rampą Kids. I z pewnością sobie z nią poradzą, mając przy tym dużo frajdy.

 

Grafiki: Survival Race

Fot. Survival Race/ Maratomania

(na podst. mat. pras.)

Przeczytaj także:

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany