Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Kwietniowy Runmageddon w Krakowie się odbędzie. Dorośli uczestnicy muszą się tylko zapisać do… Polskiego Związku Przeciągania Liny (PZPL). Organizatorzy odwołali natomiast formuły Kids, Junior i Family.

Wczoraj ponad 3,6 tys. zapisanych uczestników najbliższego Runmageddonu Kraków (17 stycznia) zadrżało, gdy gruchnęła wieść, że event może zostać odwołany. Powodem była sytuacja epidemiczna w Polsce i obowiązujące obostrzenia (zobacz: Runmageddon Kraków pod dużym znakiem zapytania). Dziś okazało się, że bieg się odbędzie.

Organizatorzy zastosowali wybieg, który wcześniej stosowało wiele siłowni i klubów fitness, wykorzystując zapis o możliwości organizowania treningów i współzawodnictwa dla “kadrowiczów”. W tym celu wszyscy zapisani na krakowski Runmmageddon otrzymają “licencję Zawodnika PZPL i wpis do kadry PZPL na czas trwania zawodów sportowych”.

Runmageddonowi nie udało się natomiast obejść zakazów związanych z organizacją biegów dla dzieci. W związku z tym, wzorem Zimowego Runmageddonu w Modlinie, formuły Kids, Junior i Family zostały odwołane.

Fot. Biuro Prasowe Runmageddon

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany