Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zaplanowany na sobotę 17 kwietnia Runmageddon Kraków stanął pod dużym znakiem zapytania, poinformował dziś organizator w social mediach. Ostateczne decyzje mają zapaść w czwartek 15 kwietnia.

“Informowaliśmy Was nieustannie, że robimy wszystko, by event w Krakowie odbył się zgodnie z planem. I tak miało być. Dostaliśmy zgody, rozpoczęliśmy prace, zaczęliśmy budować przeszkodowe piekło. Niestety, w tym tygodniu do naszych rąk trafiły pisma, w których zgody te zostały podważone” – poinformował dziś Runmageddon na swoim profilu na Facebooku.

O tym co dalej, Runmageddon poinformuje jutro, czyli w czwartek 15 maja do godziny 19:00. Gdyby kwietniowy event został odwołany to, jak informuje organizator na Facebooku, zostanie wyznaczony “możliwie najszybszy, nowy termin realizacji eventu” i zostaną otwarte zapisy na wrześniowy Runmageddon w Krakowie.


Przeczytaj: Zapowiada się mocny przeszkodowy weekend. Organizatorzy nie boją się rządowych zakazów


W przypadku odwołania krakowskiego eventu jego uczestnicy otrzymają do wyboru trzy opcje:

  • możliwość przepisania swojego startu na nowy możliwy termin eventu;
  • możliwość przeniesienia swojego startu na jesienny Kraków
  • voucher na start w dowolnym evencie w 2021 roku

To nie jedyna zmiana w kalendarzu jaka w związku z lockdownem miała miejsce w ostatnich dniach. Dziś Barbarian Race poinformował, że zaplanowany na 1-2 maja bieg w Dąbrowie Górniczej został przesunięty na weekend 12-13 czerwca. Wczoraj natomiast organizatorzy zawodów przeszkodowych Ninja Run przesunęli swój event o 2 tygodnie. Zaplanowane na 16-18 kwietnia eliminacje do zawodów zostały przeniesione na 30 kwietnia – 2 maja.

Aktualizowaną listę innych przesuniętych lub odwołanych biegów i zawodów przeszkodowych znajdziecie tu: Pandemia miesza w kalendarzach – lista odwołanych biegów w 2021

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany