Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Jesienią telewizja Polsat pokaże drugą edycję sportowego show Ninja Warrior Polska – poinformował serwis Press. Tym samym potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje, że show obejrzymy we wrześniu 2020 roku.

Polsat jesienią pokaże nową edycje show Ninja Warrior Polska – poinformował w piątek 19 czerwca serwis internetowy branżowego miesięcznika Press. W artykule znalazła się informacja, że casting do programu już wystartował, co zostało opatrzone fotografią z Extreme Warrior Parku w Piasecznie. Informowaliśmy o tym 6 czerwca (Nieoficjalnie: druga edycja Ninja Warrior Polska, znamy datę castingu).


Press napisał również, że “Polsat nie ujawnia jeszcze, kto poprowadzi drugą edycję”. Czyżby więc szykowały się jakieś zmiany prowadzących? Przypomnijmy, że w pierwszej edycji do boju uczestników zagrzewali: Łukasz “Juras” Jurkowski, Aleksandra Szwed i Jerzy Mielewski.

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Zmierz się z naszym extremalnym quizem o Ninja Warrior Polska.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany