Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Smmash czy Pitbull? Gorąca dyskusja o jakości koszulek z pakietów startowych Runmageddonu wywiązała się w social mediach. Do sprawy odniósł się również Runmageddon.

W 2021 roku Runmageddon zmienił partnera koszulkowego. Koszulki Pitbulla, które Runmageddończycy dotychczas znajdowali w pakietach startowych, zostały zastąpione przez te produkowane przez firmę Smmash (przeczytaj: Zobacz nowe koszulki Runmageddonu na rok 2021). Nie wszystkim one przypadły do gustu.

Dyskusję o koszulkach zainicjował p. Andrzej Skowroński, publikując na grupie “Runmageddonowe Świry” post następującej treści:

Sezon RMG zakończony. Chciałbym wrzucić na tapetę odzież sygnowaną logiem Runmageddonu. W ostatnich dniach dotarły do mnie paczki od Smmash’a z Kurtką Weterana, spodenkami oraz czapką biegową. Niestety jestem trochę rozczarowany wykonaniem tych produktów. Nadruki metoda sublimacji wyglądają po prostu słabo, kolory na żywo blade względem tych na zdjęciach. Wg mnie PITBULL robił o niebo lepsze produkty. Jakie są wasze odczucia?

Odzew internautów był ogromny. W ciągu pierwszych 24 godzin pod postem znalazło się aż 174 komentarze. To była gra do jednej bramki. Prawie wszyscy wskazywali, że poprzednie koszulki od Pitbulla były w ich ocenie znacznie lepsze. Oto niektóre z wpisów internautów:

Mirosław Mięsowicz napisał:

Wsadziłeś kij w mrowisko;) pitbull zdecydowanie wygrywa. Lepsza jakość. Material przyjemniejszy dla ciała, a smash w ogóle nie przepuszcza powietrza. Do tego rekawki sa za krotkie. Po praniu to juz w ogóle dramat. Niestety trzeba przyznać że zmiana na duży minus.

Łukasz Gębara – OCR Athlete & Personal Trainer napisał:

Kurde no niestety ale Pitbull jest lepszy. Ubrania byly bardziej dopasowane, z fajnych materialow, do dzisiaj trenuje w tych koszulkach i sa nie do zajechania 😉 moze wroci jeszcze

Jacek Sklepowicz napisał:

Koszulki Smmash odczuwalnie gorsze jakościowo od Pitbullowych. Niechętnie je zakładam.

Praktycznie nie było głosów, że lepsze są koszulki od Smmasha. Niektórzy natomiast zwracali uwagę, że koszulki tego producenta z runmageddonowych pakietów, są słabszej jakości niż te robione u niego na zamówienie lub te które można kupić na stronie Smmasha. Taki argument podniósł p. Marek Witkowski.

Do sprawy odniósł się również Runmageddon, dopytując o konkrety krytycznie nastawionych internautów, a na koniec dziękując za cenny feedback i obiecując przekazać producentowi uwagi Runmageddończyków:

Hej Świry, bardzo dziękujemy za feedback. Poznaliśmy bardzo dużo opinii z Waszej strony, które przekażemy naszemu Partnerowi. To niezwykle cenne zbierać Wasze spostrzeżenia. Idziemy ku lepszemu.

Całą opisaną wyżej dyskusję o koszulkach można znaleźć pod tym linkiem.

A jak wygląda to z Waszej strony? Które runmageddonowe koszulki preferujecie? Smmash czy Pitbull?

Grafika: Andrzej Skowroński

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany