Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Runmageddon Ultra już za niespełna miesiąc. Dziś organizatorzy zaprezentowali medal, jaki zawiśnie na szyi tych wszystkich, którzy ukończą ten morderczy dystans. My dorzucam coś od siebie i prezentujemy inne medale za przeszkodowe ultra biegi.

Runmageddon Ultra to bieg na dystansie 42,195 km z ponad 140 przeszkodami. Zwykle bieg organizowany jest w terenie górzystym, więc dochodzą jeszcze przewyższenia. Dlatego to najcięższa i najbardziej wymagająca formuła Runmageddonu. Szczególnie, gdy figla spłata pogoda i na biegu pada deszcz lub z nieba leje się żar.

W 2022 roku z dystansem Ultra będzie można się zmierzyć w dniu 23 lipca podczas Runmageddonu Bielawa w Górach Sowich. Organizatorzy właśnie zaprezentowali medal, który zawiśnie na szyi tych wszystkich, którzy szczęśliwie przekroczą linię mety.

Medal Runmageddon Ultra 2022

Fot. FB Runmageddon


Co jeść na trasie Ultra? Ponad 2000 kcal w butelce 0,75l i kilka dodatkowych tipów w bonusie
Runmageddon Gladiator Race Harrachov ULTRA 2021 w liczbach
7 liczb, które musisz znać, zanim wyruszysz na trasę Runmageddon ULTRA 2018
Jak przygotować się do biegu Spartan Race Ultra?

…więcej artykułów o biegach ULTRA w eXtremalny.PL


 

A tak prezentowały się medale za Runmageddon Ultra w latach ubiegłych. Który z nich najbardziej Wam przypadł do gustu? A może jeden z nich padł Waszym łupem?

Runmageddon Gladiator Race Ultra 2021

Fot. Jerzy Rojkowski

Runmageddon Ultra 2020

Fot. FB Paweł Zimiński

Runmageddon Gladiator Race Ultra 2020 (bieg został odwołany)

Fot. Runmageddon

Runmageddon Ultra 2019

Fot. Runmageddon

Runmageddon Ultra 2018

Fot. FB Projekt Marcel

Runmageddon Ultra 2017

Fot. Runmageddon

Runmageddon Ultra 2016

Fot. Runmageddon

Biegów przeszkodowych na dystansie ultra, czyli takich powyżej 40 km, nie ma w Europie wiele. Przeszkodowcom z Polski powszechnie w zasadzie znany jest jeden: Spartan Race Ultra. To bieg na dystansie 50 km z 60 przeszkodami, ale ze zdecydowanie większymi przewyższeniami niż w przypadku Runmageddonu. Oba biegi porównaliśmy w artykule z 11 maja 2022 roku pt. Które przeszkodowe ultra jest lepsze? Runmageddon vs Spartan. Zapraszamy do lektury. A tak w 2022 roku prezentuje się medal za to spartańskie ultra:

Medal Spartan Ultra 2022

Fot. FB Spartan

 

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany