Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Runmageddon kończy “biegową kwarantannę” wywołaną epidemią koronawirusa i wraca do biegów przeszkodowych. W sobotę 27 czerwca zorganizuje bieg Runmageddon PostApo w podwarszawskiej Twierdzy Modlin. Ta nowa formuła to 5 km biegania i 20 przeszkód.

Przed wybuchem epidemii koronawirusa Runmageddonowi udało się zorganizować tylko jeden bieg z przeszkodami. Na przełomie lutego i marca na terenach Twierdzy Modlin (Runmageddon Warszawa-Zakroczym). Teraz, po prawie 4 miesiącach wymuszonej przerwy, ponownie wraca do Twierdzy Modlin.

W sobotę 27 czerwca odbędzie się tam Runmageddon PostApo. Ta nowa formuła, przygotowana zgodnie z nowymi wymogami bezpieczeństwa, to bieg na dystansie 5 km z 20 przeszkodami. Pakiet startowy kosztuje 119 zł. Na uczestników czekać będzie nie tylko biegowe wyzwanie, ale też m.in. specjalny dedykowany medal i sportowa koszulka.

Z powrotu Runmageddonu cieszą się zawodnicy. W tym Mateusz Krawiecki, zwycięzca jedynego w tym roku runmageddonowego Rekruta:

W końcu będziemy mogli zmierzyć się z przeszkodami Runmageddonu. Czekaliśmy na to już cztery miesiące. Mamy nadzieje, że organizator przygotuje nam niezły wycisk i ciekawą trasę, którą na długo zapamiętamy. Oczywiście wszyscy musimy przestrzegać nowych zasad, ale dla powrotu na runmageddonowe trasy naprawdę warto.

Organizator Runmageddonu po czterech miesiącach zdecydował się wrócić i zaprosić wszystkie aktywne osoby do podjęcia sportowego wyzwania.

Wszyscy czekaliśmy na ten moment, kiedy będzie można zorganizować event zgodny z zasadami bezpieczeństwa. Udało się. Zaproponujemy 5-kilometrowy dystans z 20 przeszkodami w naszej ulubionej lokalizacji Twierdzy Modlin. Jeśli ktoś biegł już z nami wcześniej w tej lokalizacji, wie, dlaczego warto tam wystartować – mówi organizator Piotr Bałchanowski.

Runmageddon PostApo będzie zorganizowany zgodnie z nowymi wymogami sanitarnymi.  Całe wydarzenie podzielone zostanie na osobne starty. Uczestnicy będą wybiegać co godzinę w grupach nie większych niż 150 osób. Obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk i weryfikacja liczby osób. Przeprowadzona będzie też dezynfekcja przeszkód, szatni i węzłów sanitarnych.

Startując w Runmageddonie PostApo, będzie można zdobyć medal dedykowany tej formule oraz koszulkę startową. Lista uczestników już się zapełniła, dlatego organizator zdecydował się uruchomić zapisy na trzy dodatkowe serie.

(na podst. mat. pras)

Fot. Biuro Prasowe Runmageddonu

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany