Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Runmageddon dla Ukrainy. Największy organizator biegów przeszkodowych w Polsce przeznacza wszystkie środki ze sprzedanych pakietów startowych w dniu 2 marca na pomoc dla Ukraińców, którzy ucierpieli w wyniku agresji Rosji i Białorusi na swój kraj. 

Runmageddon tak jak tysiące Polaków dołącza się do akcji pomocy Ukrainie. Jest jedną z tych polskich marek, które zdecydowały się wspomóc bohatersko broniących swojego kraju Ukraińców. Organizator w dniu 2 marca br. o godzinie 00:00 rozpoczął sprzedaż pakietów startowych na tegoroczne eventy, z której wpływ przeznaczy na rzecz Ukrainy.

– Od pierwszych dni tej bestialskiej, rosyjskiej inwazji każdy z nas, tak jak wielu Polaków działa, by pomóc naszym sąsiadom: zbiórki, przelewy, transporty, przyjmowanie ukraińskich rodzin. Pomagamy Ukraińcom i nadal będziemy to robić, a tym razem, chcemy podkreślić ważność takiej zaangażowanej postawy, jako społeczność Runmageddonu, która zawsze pomaga sobie na trasie. Dlatego, jeśli planujecie w tym roku pobiec na naszej trasie, to kupcie pakiety dziś a Wasze pieniądze trafią do dzielnych Ukraińców – mówi organizator.

Chcąc pomóc Ukraińcom można w dniu 2 marca br. do godziny 23:59 zakupić pakiet startowy na jeden z wybranych eventów we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Trójmieście, Krakowie, na Śląsku i w górach.

(na podst. mat. pras.)

Fot. Biuro Prasowe Runmageddon

Przeczytaj: FISO wyrzuca biegaczy OCR z Rosji i Białorusi z zawodów międzynarodowych

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany