Mistrz UFC Jan Błachowicz, weteran polskiego MMA Maciej Linke, dwukrotny finalista Ninja Warrior Polska Ivan Kohut i Michał Pałubski z krakowskiego kabaretu “Formacja Chatelet” w najbliższy wtorek zmierzą się z torem Ninja Warrior.

We wtorek 7 września o godzinie 20:05 telewizja Polsat wyemituje 2 odcinek 4. sezonu Ninja Warrior Polska. Z torem eliminacyjnym zmierzy się 32 nowych uczestników (w tym 10 dziewczyn), walcząc najpierw o miejsce w półfinale, a później o 3 miejsca w finale. Dwóch najlepszych zawodników eliminacji, zmierzy się natomiast ze sobą na Power Tower, walcząc o “złoty bilet”, czyli o przepustkę do finału z pominięciem etapu półfinałowego.

Oto pełna lista uczestników 2 odcinka:

1. Jan Błachowicz

2. Maciej “Lobo” Linke

3. Agnieszka Szałkowska

4. Marta Kuraś

5. Natalka Zacherz

6. Marzena Lewandowska

7. Anna Maciejak

8. Malwina Wendzikowska

9. Izabela Mazepa

10. Aleksandra Ozga

11. Małgorzata Daszkiewicz

12. Małgorzata Szaruga

13. Ivan Kohut

14. Piotr Maciejewski

15. Łukasz Besman

16. Leon Powałka

17. Dominik Jakubczyk

18. Łukasz Barcikowski

19. Karol Barszcz

20. Kacper Zawada

21. Michał Giemza

22. Marcin Trzepizur

23. Jakub Chłędowski

24. Roman Konanchuk

25. Michał Pałubski

26. Igor Fojcik

27. Radosław Bierzanowski

28. Mateusz Bierzanowski

29. Artur Orliński

30. Rafał Górka

31. Stanfred Sanny

32. Marc Sanny

 

Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

W pierwszym odcinku Ninja Warrior Polska najlepszy okazał się Grzegorz Niecko, który na Power Tower wywalczył bilet do finałów. Po emocjonującym półfinale dołączyli do niego: Rafał Żurawik, Mateusz Karbowy i Piotr Lisiczka. Wszyscy czterej finaliści byli również finalistami poprzednich edycji Ninja Warrior Polska.

Fot. Polsat / Maciej Piórko


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL. Od 2019 roku opublikowaliśmy ich ponad 130. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

3 komentarze

  1. Kacper Koń

    Moglibyście w jakimś artykule wstawić zdjęcia przeszkód półfinałowych? Ponieważ potrzebuję ich a nie wiem skąd je wziąść

    • Redakcja

      Będziemy robić zestawienie przeszkód, a póki co można obejrzeć 1. odcinek NWP4 na PolsatBoxGo, jego powtórkę w niedzielę (05.09.2021) na głównym Polsacie lub przejścia toru półfinałowego w aplikacji “Ninja Warrior Polska”.