Vikings Run to kolejny bieg, który odkrył swoje karty przed sezonem 2022 i podzielił się z nami datami nadchodzących biegów.

W sezonie 2022 organizatorzy planują 2 edycje: 14 maja oraz 17 września. Obie odbędą się w Smardzewicach – w sąsiedztwie Zalewu Sulejowskiego.

Jak sami wspominają – kolejne wydarzenia zaskoczą kilkoma nowościami. Nie zabraknie nowych przeszkód oraz ciekawie poprowadzonych tras.

Vikings Run zdążył przyzwyczaić nas do stosunkowo wysokiego poziomu przeszkód, który mógł “odstraszać” – zwłaszcza początkujących zawodników. Jednak w przyszłym roku organizatorzy zadbają również o to.

Uspokajamy – dotychczasowe przeszkody nie zostaną uproszczone. Po prostu na trasach znajdzie się kilka, nieco łatwiejszych wyzwań.

Odświeżenia doczekała się także strona internetowa biegu. Pod tym adresem możecie zobaczyć, co się zmieniło: www.vikingsrun.com.

W naszej ocenie jest bardziej przejrzysta, dostarcza wszystkich niezbędnych informacji, a dodatkowo – trochę “odbiega” od utartego standardu, do jakiego przyzwyczaili nas inni organizatorzy.

Zapisy na majowy bieg już ruszyły, a co szczególnie ważne – początkowe ceny są bardzo atrakcyjne.

Najtańsze pakiety to koszt zaledwie 119 zł. Ale uprzedzamy – pierwsza podwyżka będzie już w grudniu.

Fot. Vikings Run

Przeczytaj także: