Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W ich zielonych koszulkach biegają Wojciech Sobierajski i Aleksandra Kluczka. Ich logo można spotkać na Runmageddonie i w portalu eXtremalny.PL. Klub forBET Runners chce łączyć aktywnych ludzi, będących na różnym etapie biegowej przygody, niezależnie od tego jaki  sport preferują, zachęcając ich do wspólnych startów i dzieląc się z nimi różnymi profitami.

Klub forBET Runners rozpoczął działalność z początkiem lutego. Idea powstania tego klubu zrodziła się podczas wspólnych startów w biegach pracowników forBET Zakłady Bukmacherskie. Były wśród nich osoby na różnym etapie przygody z bieganiem. Niektórzy dopiero zaczynali biegać, inni mieli już za sobą starty w Runmageddonie, a jeszcze inni mogli pochwalić się medalem za maraton.

Członkowie forBET Runners biegają zarówno w biegach płaskich, jak i w przeszkodowych. Wśród nich są również miłośnicy triathlonu. Inni po prostu biegają rekreacyjnie, żeby zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Łączy ich zamiłowanie do sportu. Pomaga w tym wzajemna motywacja.

– Obecnie chcemy powiększyć naszą ekipę i dotrzeć do szerszego grona – mówi Tomasz Piasecki, Product and Key Account Manager w forBET i jeden z założycieli forBET Runners. Na Facebooku został utworzona grupa, w której chcemy zrzeszać aktywnych biegaczy. Zachęcamy do dzielenia się z innymi swoją wiedzą, wynikami z treningów czy medalami z biegów. Zapraszamy wszystkich, nawet jeżeli bieganie mają dopiero w planach – wyjaśnia.

My ze swojej strony będziemy podrzucać dla wszystkich członków zniżki na pakiety startowe, kody promocyjne na sprzęt, gadżety i koszulki w barwach klubu – dodaje Piasecki. Zorganizujemy treningi z profesjonalistami oraz konkursy z nagrodami. Dla tych, którzy mają założone konto w naszym serwisie podrzucimy również bonusy na grę. forBET Runners łączy pasję do sportu oraz zakładów bukmacherskich. Sportowe emocje gwarantowane! Zatem już teraz dołączcie do nas i dzielcie się z nami swoją pasją – DLA ZDROWIA, DLA SPORTU, DLA ZABAWY!

Zalety forBET Runners:

  • Atmosfera, motywacja i dobra zabawa
  • Każdy może dołączyć niezależnie od stażu w bieganiu
  • Porady doświadczonych biegaczy
  • Otwarte treningi z ambasadorami
  • Konkurs z nagrodami
  • Kody zniżkowe na sprzęt sportowy
  • Bonusy na grę w serwisie iforbet.pl
  • Gadżety i koszulki forBET Runners

Ambasadorami forBET Runners zostali: Aleksandra Kluczka oraz Wojciech Sobierajski. Ola jest zawodowym żołnierzem. Reprezentuje Wojsko Polskie w pięcioboju wojskowym. Dwukrotnie  zwyciężyła  Runmageddon Games. Wojtek to czterokrotny medalista Mistrzostw Świata w biegach z przeszkodami, wicemistrz świata z 2019 roku na 100-metrowym torze przeszkód oraz  jedenastokrotny zwycięzca Runmageddon Games.

Firma forBET w lutym 2020 roku została oficjalnym partnerem Runmageddonu. Będzie wspierać sprinterską i bardzo widowiskową formułę Runmageddon GAMES.

(na podst. mat. pras)

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany