Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Na tegorocznych Mistrzostwach Europy OCR 2022 gorąca będzie nie tylko rywalizacja najlepszych przeszkodowych biegaczy z całej Europy. Synoptycy zapowiadają temperaturę powyżej 20 stopni Celcjusza. W niedzielę może trochę popadać.

To będzie pogodny weekend we włoskim Val di Fiemme, gdzie w dniach 9-12 czerwca odbędą się Mistrzostwa Europy w biegach przeszkodowych. Maksymlna temperatura między piątkiem a niedzielą ma kształtować się od 21 do 26 °C, a w nocy między 9 a 14 °C. Wiać będzie z prędkością 10-15 km/h. W niedzielę po południu możliwe burze z piorunami.

Prognoza pogody na piątek 10 czerwca

Prognoza pogody na sobotę 11 czerwca

Prognoza pogody na niedzielę 12 czerwca

 

Co z covidowymi obostrzeniami?

Od 1 czerwca włoskie władze zniosły prawie wszystkie obowiązujące jeszcze obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Lecąc do Włoch nie trzeba więc ani okazywać certyfikatów covidowych, ani testów, ani też wypełniać formularza lokalizacyjnego.

Należy natomiast pamiętać, że przynajmniej do 15 czerwca we Włoszech w transporcie publicznym wciąż należy nosić maseczki. Podobnie m.in. w placówkach medycznych. Muszą to być maski FFP2. Można je kupić m.in. w automatach na lotnisku.

Fot. FB OCR European Championships

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany