Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W weekend 19-20 marca w Centrum Sportu w Błoniu odbędzie się kolejna edycja zawodów przeszkodowych Ninja Series – The Cosmic Adventure. Organizatorzy zapewniają, że będzie naprawdę “kosmicznie”.

Ninja Series to cykl zawodów na krótkich torach przeszkód organizowany przez OSPRO. Najbliższa ich edycja (Ninja Series – The Cosmic Adventure) odbędzie się w dniach 19-20 marca 2022 roku w Błoniu niedaleko Warszawy (35 km od centrum stolicy).

Jakie przeszkody?

Organizatorzy przygotowali cały wachlarz najróżniejszych przeszkód. Będą równoważnie czy skoki między drążkami. Będzie można “polatać” samym z drążkiem czy zmierzyć się z cliffhangerem. Rozmaite wyzwania fizyczne na różnych płaszczyznach, a wszystko to w mega widowiskowej scenerii gamingowej. Oprócz tego organizatorzy zapowiadają kilka nowości, które jednak do samych zawodów pozostaną tajemnicą.

Zasady na Ninja Series są proste: 1 tor, 1 zawodnik i 1 podejście do każdej z przeszkód – trzeba postawić wszystko na jedną kartę.

Kosmiczne zawody, kosmiczna oprawa

– Tor, grafiki znajdujące się za przeszkodami, światła i specjalnie przygotowana muzyka będą imitowały grę strategiczno-przygodową, podczas której każdy z zawodników będzie tworzył swoją własną historię. Właśnie to czyni te zawody tak wyjątkowymi i emocjonującymi – można przeczytać w materiale prasowym przesłanym do eXtremalny.PL.

Emocje na zawodach dodatkowo podkręcać będą trudniejsze odnogi toru, które każdy z zawodników może wybrać aby zdobyć EXTRA LIFE. Zdobycie “dodatkowego życia” pozwala na wrócenie do ostatniego zaliczonego punktu kontrolnego, a nie na sam początek toru. Bonus w postaci jednego EXTRA LIFE utrzymany do mety zdejmuje z czasu 30 sekund.

Streaming z zawodów

Kto nie będzie mógł przyjechać i osobiście kibicować uczestnikom, będzie mógł śledzić zawody w internecie. Kamery rozłożone na całej długości toru pozwolą kibicom oglądać zmagania na wszystkich przeszkodach. Będzie również studio, w którym będą przeprowadzane wywiady z zawodnikami przed lub tuż po ich starcie.

Nagrody dla najlepszych

Dla najlepszych zawodników organizatorzy przygotowali specjalne statuetki w formie samurajskiego miecza oraz nagrody finansowe:

  • 1000 zł dla zawodnika, który z najlepszym czasem ukończy cały tor;
  • 500 zł dla najlepszego zawodnika, który ukończy cały tor zdobywając przy tym wszystkie EXTRA LIFE i utrzyma je do mety;
  • 300 zł + statuetka dla zawodnika, który wygra SKILL EVENTU.

Turniej międzyszkolny dla dzieci 

Główne zawody poprzedzał będzie Międzyszkolny Turniej Ninja Series, w którym weźmie udział około 1300 dzieci z okolicznych szkół. Dla wszystkich uczestników przewidziane są pamiątkowe upominki.

Kolejne w tym roku zawody z serii Ninja Series (Full Speed) zaplanowane są na 7-8 maja 2022 roku w Centrum Treningowym OSPRO w Wolicy pod Warszawą.

(na podst. mat. pras.)

Fot. Ninja Series

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany