Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

To już pewna, chociaż jeszcze nie w pełni oficjalna informacja. Na Mistrzostwach Świata Spartan Race 2020, w odróżnieniu od tych ostatnich, zimno nie będzie dla zawodników dodatkową przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Lepiej oswoić się z gorącem.

Ostatnie Mistrzostwa Świata Spartan Race, które odbyły się pod koniec września w amerykańskim Squaw Valley w Kalifornii (niedaleko jeziora Lake Tahoe w górach Sierra Nevada w USA), zaskoczyły zawodników… załamaniem pogody. Duży spadek temperatury i opady śniegu zmusiły nawet organizatorów do przesunięcia godziny startu.

W 2020 roku zimno nie będzie już problemem. Wyzwaniem będzie za to wysoka temperatura. Mistrzostwa Świata Spartan Race 2020 odbędą się w dniach 4-5 grudnia 2020 roku w Abu Dhabi (Abu Zabi), stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W tym ostatnim miesiącu roku średnia temperatura powietrza w ciągu dnia to 26 stopni, a w nocy 17 stopni Celsjusza.

Informacja o lokalizacji Mistrzostw Świata w 2020 roku wyciekła w ostatnich dniach. Obecnie podawana jest ona w social mediach również przez pracowników Spartana, co potwierdza prawdziwość tego przecieku. Natomiast na oficjalny komunikat Spartana w tej sprawie trzeba będzie zaczekać do 29 stycznia.

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na terenie Al Ain Zoo, czyli liczącego aż 400 hektarów Zoo niedaleko Abu Dhabi, już 27 marca br. odbędą się Mistrzostwa Bliskiego Wschodu i Afryki Spartan Race 2020.

Znane są też szczegóły innych mistrzowskich eventów Spartana. Miesiąc przed Mistrzostwami Świata, w dniach 6-8 listopada, odbędą się Mistrzostwa Świata Spartan Trifecta 2020. Mistrzostwa Europy Spartan Race 2020 zaś zaplanowane są na 12 września br.

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany