Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zapiszcie tę datę w swoich biegowych kalendarzach. W 2023 roku Mistrzostwa Świata OCR odbędą się w Belgii. Będą to pierwsze w historii światowe mistrzostwa organizowane przez FISO.

W dnia 14-17 września 2023 roku w Belgii odbędą się Mistrzostwa Świata OCR organizowane przez Międzynarodową Federację Sportów Przeszkodowych (Fédération Internationale de Sports d’Obstacles – FISO) – oficjalnie poinformowała dziś Federacja na swojej stronie internetowej i w social mediach.

Jak można przeczytać na stronie internetowej World Obstacle: Mistrzostwa Świata FISO OCR są oficjalnymi mistrzostwami narodowych federacji członków World Obstacle, reprezentujących sportowców z ponad 110 krajów. FISO współpracuje z międzynarodowymi organami zarządzającymi sportem, aby zachować zgodność z zasadami i przepisami dotyczącymi antydopingu i innych kwestii ważnych dla globalnej społeczności sportowej.

Będą to pierwsze Mistrzostwa Świata Biegów Przeszkodowych organizowane przez FISO. Od kilku lat wprawdzie były podejmowane próby zorganizowania takiej imprezy, ale z różnych przyczyn ostatecznie ona nie dochodziła do skutku.

Więcej informacji o Mistrzostwach Świata FISO OCR 2023: www.worldobstacle.org/fiso-world-championships/To nie jedyna międzynarodowa impreza ogłoszona przez FISO. Wiadomo już, że Mistrzostwa Europy OCR 2023 odbędą się na Węgrzech i będą współorganizowane przez trzy narodowe federacje biegów przeszkodowych.

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany