Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Już w weekend 14-15 września 2019 r. poligonem Pasternik w Krakowie rządzić będą mali i duzi komandosi. Kolejna edycja wyjątkowego biegu z przeszkodami Commando Race zostanie zorganizowana w nowej dwudniowej formule, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie.

Commando Race to wyjątkowe biegi z przeszkodami dla dorosłych oraz dzieci, które kolejny raz zostaną zorganizowane na terenie Krakowa (poligon Pasternik). Impreza ta, od kilku lat, spotyka się z szerokim zainteresowaniem ze strony biegaczy. Poprzednia, czerwcowa edycja zgromadziła łącznie niemal 2000 uczestników. We wrześniu będzie jeszcze więcej, zdradza organizator biegu Damian Pospuła z Fundacji “Awizo Akademia Wspierania Inicjatyw Zaangażowania Obywatelskiego”.

Cieszy nas bardzo duże zainteresowanie i już teraz wiemy, że na startach zobaczymy więcej niż 2000 osób.

Commando Race to wydarzenie, do którego zaliczamy także biegi z przeszkodami: Commandosik i Commando Family.

W sobotę, 14 września na starcie zobaczymy uczestników Commando Race oraz Commandosika (dzieci w wieku 4-15 lat). Na niedzielę, 15 września zaplanowano rodzinną atmosferę zabawy, współpracy w ramach nowego wydarzenia: Commando Family.

Dorośli uczestnicy zapisując się w Commando Race dokonują wyboru dystansu: 4, 7 lub 11 km. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się bieg dla dzieci. Jak twierdzi Damian Pospuła:

Spotkaliśmy się z dużym odzewem, że Commandosika należy rozwijać i rozbudowywać o kolejne kategorie. Dlatego podczas nadchodzącej, wrześniowej edycji będzie można zmierzyć się w formule Commando Family – na dwukilometrowej trasie, drużyna licząca maksymalnie 5 osób (dwoje opiekunów i troje dzieci) sprawdzi swoje umiejętności pracy zespołowej: dorośli i dzieci muszą współpracować, by udało się pokonać wszystkie przeszkody.

Commando Race to wydarzenie mające na celu kształtowanie pozytywnego modelu spędzania czasu wolnego, propagowanie zdrowego trybu życia, naukę zasad współzawodnictwa oraz współpracy sportowej.

Nadchodząca edycja Commando Race, Commandosika oraz Commando Family odbędzie się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego.

(materiał dostarczony przez Commando Race)

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany