Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

1 września w Valčianskiej Dolinie na Słowacji odbędzie się wyjątkowy bieg Spartan Ultra. To 50 km po górach z ponad 60 przeszkodami. Jest co najmniej 5 powodów, żeby wziąć w nim udział.

 

1. Ultra wyzwanie


Spartan Ultra to coś więcej niż bieg z przeszkodami. Już sam dystans 50 km robi wrażenie. Jeżeli dodamy do tego góry i trasę ze znaczącymi przewyższeniami, a na koniec dołożymy jeszcze ponad 60 przeszkód, to otrzymujemy prawdziwe ultra wyzwanie.

 

2. Piękne okoliczności przyrody


Kto odwiedził Valčianską Dolinę ten wie, jak tam jest pięknie. I właśnie w tych pięknych okolicznościach przyrody będzie rozgrywany jeden z cięższych biegów z przeszkodami. Nie wierzycie? Obejrzyjcie sobie zdjęcia z wcześniejszych biegów. I co? Prawda, że pięknie!

 

3. Fantastyczna atmosfera


O ile Spartan Race nie radzi sobie w Polsce, to już u naszych południowych sąsiadów organizacja biegów i wybór miejscówek zahacza o perfekcję. To zaś sprawia, że klimat i atmosfera zarówno wokół biegu, jak i samego biegu, na długo zostaje w pamięci.

 

4. Nagrody


Nagród jest naprawdę dużo. Łączna pula to ponad 50 tys. EUR w gotówce i nagrodach rzeczowych. Najlepsza trójka serii Elite, z podziałem na kobiety i mężczyzn, otrzyma nagrody pieniężne o wartości 500, 400 i 300 EUR. Plus nagrody rzeczowe. Zostaną oni też nagrodzeni biletami na Mistrzostwa Świata Spartan Ultra, biletami lotniczymi na tę imprezę i opłaconym zakwaterowaniem. Nagrody otrzymają też najlepsze drużyny serii Elite, zwycięzcy kategorii Age Group, a także najlepesza trójka kobiet i mężczyzn z serii Open.

 

5. Rywalizacja z zawodnikami z ponad 20 krajów


Spartan Ultra, z uwagi na niewielką ilość wyścigów na tym dystansie, przyciąga biegaczy z wielu krajów. Organizatorzy spodziewają się, że na starcie mogą stanąć zawodnicy z ponad 20 krajów. To pozwoli Wam rywalizować z najlepszymi zawodnikami w Europie.

Fot. Spartan Race Slovakia

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany