Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W najbliższych weekend (14-15 kwietnia) rozstaną rozegrane pierwsze w 2018 roku zawody Barbarian Race. Warto wybrać się na tę imprezę nie tylko jako kibic, ale również jako uczestnik.

Pełna nazwa imprezy to Barbarian Race Warszawa, ale rozgrywana jest ona w Wieliszewie niedaleko Legionowa. To około 30 km od stolicy. Uczestnicy będą rywalizować w sobotę 14 kwietnia na dystansach Rebelia (6 km i 20 przeszkód) i sprinterskim Arrow, a w niedzielę na dystansie Furia (13 km i 30 przeszkód).

Oto 5 powodów dla których warto wystartować w Barbarian Race:

1. Barbarian Race został wybrany najlepszym biegiem OCR (Obstacle Course Racing) w Polsce w 2017 roku.

2. Barbarian Race gromadzi elitę polskich biegaczy OCR. W Wieliszewie spotkacie największych dzików (obojga płci) biegania przeszkodowego w kraju. A wiadomo, że jak się uczyć, jak podglądać, to tylko najlepszych.

3. Barbarian Race to przede wszystkim wymagające przeszkody, których w takiej ilości nie spotkacie na innych biegach. Ich pokonanie to nie będzie przysłowiowa bułka z masłem. One obnażą Wasze słabości. Jednak, gdy już to Wam się uda, to chwała będzie wieczna.

4. Widowiskowy Arrow czyli sprinterska formuła biegu z przeszkodami. Taki American Ninja Warrior. Tyle że nie w TV, a na żywo.

5. Lokalizacja. Barbarian Race pierwszy raz wychodzi ze swojego matecznika na południu Polski. Nie musisz więc jechać pół Polski, a jak mieszkasz nad morzem to przemierzać całego kraju, żeby wziąć udział w tych zawodach.

I co? Zachęciłem Cię. Mam taką nadzieję, bo naprawdę warto!

Na sobotnio-niedzielny Barbarian Race w Wieliszewie nie można już zapisać się online. Będzie można natomiast zapisać się na miejscu w dniu zawodów. Na każdą formułę biegu. Płatność na miejscu w gotówce. Za Barbarian Race Rebelia trzeba będzie zapłacić 199 zł, Furia będzie kosztowała 229 zł, a Arrow 69 zł. Jeżeli zdecydujecie się na wszystkie trzy formuły to razem zapłacicie 399 zł, czyli o prawie 20 proc. taniej niż za każdą osobno.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany