Rozpoczął się sierpień. Wakacje 2022 są już na półmetku. Oto pięć biegowych propozycji na sierpień.

Hunt Run Kotelnica

W pierwszy weekend sierpnia Hunt Run zawita do Białki Tatrzańskiej. Miejscówka jest epicka. A jeżeli dodać do tego, że Hunt Run to nie tylko bieg przeszkodowy, ale również koncert, to tym bardzie kusi, żeby tam się wybrać. W jeden weekend można zaliczyć bieg i imprezę, bo w dniach 5-7 odbędzie się 25. Festyn Białczański, którego Hunt Run będzie częścią. Zobaczcie zresztą sami.

 

Wolf Race Trzcinka

W weekend 6-7 sierpnia odbędzie się się już 5. edycja biegu Wolf Race. Bieg może nie jest duży, ale ma swój klimat. Taki trochę rodzinny. Warto go uwzględnić w swoim biegowym kalendarzu. 

Bieg Katorżnika

Bieg Katorżnika to matka i ojciec wszystkich biegów przeszkodowych w Polsce. Chociaż on sam biegiem przeszkodowym nie jest. Ale zapewniamy, że nie będzie łatwo go zaliczyć. W 2022 roku bieg odbędzie się 13 sierpnia.

 

Bieg Morskiego Komandosa

Bieg Morskiego Komandosa znają chyba wszyscy miłośnicy przeszkodowych biegów o militarnym charakterze. To propozycja właśnie dla nich. Bieg daje duży wycisk, a wspomnienia z niego zostają na długo w pamięci. W 2022 roku Bieg Morskiego Komandosa odbędzie się w weekend 27-28 sierpnia. Oczywiści w Gdyni.

 

Falcon – Żelazny Bieg

Na koniec propozycja drugiego biegu o militarnym klimacie. Jednak różnego od Biegu Morskiego Komandosa. I w zupełnie innej części Polski. Falcon – Żelazny Bieg to terenowy bieg organizowany przez żołnierzy z okazji Święta Wojska Polskiego. Bieg odbędzie się 13 sierpnia w miejscowości Okuniew niedaleko Warszawy. Będzie to pierwsza edycja tego biegu. Jego ważną cechą jest to, że jest to bieg darmowy. Trzeba się tylko na niego zapisać.