Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Grzegorz Niecko i Hubert Przytuła to nie tylko murowani kandydaci do awansu do finału Ninja Warrior Polska z 3. odcinka tego telewizyjnego show, ale też faworyci do wygrania całego programu. Obaj są weteranami polskiej edycji show.

We wtorek 13 września o godzinie 20:05 telewizja Polsat wyemituje 3. odcinek polskiej edycji Ninja Warrior. Dla kogo z 28 uczestników tego odcinka “trzynastka” okaże się szczęśliwa? A kto będzie miał pecha i wyląduje w basenie? I w której grupie znajdzie się Krzysztof Ibisz, który będzie gościem specjalnym tego odcinka? (zobacz: Krzysztof Ibisz w Ninja Warrior Polska. Co tam będzie robił?)

W 3. odcinku pojawi się dwóch weteranów programu: 29-letni Hubert Przytuła i 32-letni Grzegorz Niecko. Obaj wystąpią już po raz 4. Z uwagi na swoje umiejętności i doświadczenie w programie to murowani kandydaci do walki na Power Tower i do awansu do finału show z tego odcinka. Obaj to też faworyci do wygrania całej 6. edycji Ninja Warrior Polska. Kto wie, może to właśnie któryś z nich będzie pierwszym Polakiem, który wciśnie buzzer na szczycie legendarnej Góry Midoriyama.

W 3. odcinku z torem Ninja Warrior zmierzy się 28 uczestników. Najpierw to będzie tor eliminacyjny, a najlepsi z nich zmierzą się z torem półfinałowym, walcząc o 3 miejsca w finale. Dwóch najlepszych zawodników z toru eliminacyjnego, zmierzy się ze sobą na Power Tower, walcząc o bezpośredni awans do finału (z pominięciem półfinału).

Oto pełna lista uczestników 3. odcinka:

1. Hubert Przytuła

2. Grzegorz Niecko 

3. Mateusz Hełmecki

4. Dominik Domagała

5. Daniel Traczyński

6. Sebastian Petrażycki

7. Szymon Gryn

8. Krzysztof Przybylski

9. Szymon Skutnik

10. Piotr Pawłowski

11. Emil Rusek

12. Dawid Taborski

13. Marcin Kot

14. Damian Gawlak

15. Sebastian Kasprzak

16. Dariusz Ilnicki

17. Piotr Tupaczewski

18. Mariusz Kołodziejczak

19. Andrei Surmach

20. Łukasz Hellwich

21. Piotr Zabawski

22. Piotr Zych

23. Konrad Kaczmarkiewicz

24. Karol Kopiec

25. Wiktoria Berka

26. Natalia Adamkiewicz

27. Karolina Sobolewska-Brunda

i jako gość specjalny 28. Krzysztof Ibisz

Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

Fot. Polsat / M. Piórko / G. Broniatkowski

Przeczytaj także: 30 sierpnia startuje Ninja Warrior Polska 6. Znamy uczestników premierowego odcinka

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany