Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Survival Race wraca z 7. sezonem po rocznej przerwie . W 2021 roku organizatorzy miejskiego biegu z przeszkodami zapowiadają sporo nowości i jeszcze więcej adrenaliny oraz ekstremalnych emocji. 

W tym roku Survival Race po raz siódmy podbije stolice Dolnego Śląska i Wielkopolski, po tym jak rok wcześniej została dwukrotnie odwołany z powodu pandemii koronawirusa. W dniach 29-30 maja 2021 roku ten miejski bieg z przeszkodami zawita do Wrocławia, a w dniach 12-13 czerwca do Poznania.  Organizatorzy zapowiadają sporo nowości i nowych atrakcji.

W Survival Race swoich sił może spróbować każdy, bez względu na kondycję, siłę czy wiek. Uczestnicy mogą wybrać jeden z trzech dystansów, które dodatkowo charakteryzują się różnym poziomem trudności. Będą oni mogli zmierzyć się z formułą:

  • STARTER (3 km + 15 przeszkód)
  • WARRIOR (6 km + 30 przeszkód)
  • MACHINE (12 km + 50 przeszkód)

Na trasie uczestnicy oprócz tradycyjnych przeszkód, zażyją błotnistych kąpieli, zjadą z wielkiej wodnej zjeżdżalni oraz zmierzysz się z nieugiętymi futbolistami. Wszystko w atmosferze zdrowej rywalizacji i wsparcia – można sobie nawzajem pomagać, a bardziej wymagające przeszkody ominąć, wykonując proste, karne zadanie.

fot. Pawel Naskrent/maratomania.pl

Nadchodząca edycja to odświeżone pakiety startowe z nowymi koszulkami i medalami, nowe wyzwania i spektakularne konstrukcje, jakich jeszcze nie było!  Na trasie pojawi się między innymi rozbudowany Monkey Bar 7.0Piramida, czy Labirynt z licznymi zakrętami i mrocznymi zakątkami.

Jeżeli jednak chcesz poczuć smak zdrowej sportowej rywalizacji to nic straconego. Najlepsi zawodnicy mogą wystartować w specjalnej fali LEGEND – pokonując wszystkie przeszkody samodzielnie, walcząc o podium, chwałę i cenne nagrody.

fot. Pawel Naskrent/maratomania.pl

Survivalowe wyzwanie można podjąć w pojedynkę lub drużynowo. Każda ekipa powyżej 5 osób może liczyć na zniżkę grupową – im więcej osób, tym taniej. W 7. sezonie obowiązuje zasada “kto pierwszy, ten lepszy”, a ceny zmieniają się wraz z wyprzedaniem miejsc w danej puli.

Organizatorzy nie zapomnieli również o młodszych miłośnikach biegów z przeszkodami. Formuła Survival Race KIDS pozwoli sprawdzić się na mini torze przeszkód dzieciom w wieku od 3 do 13 lat. Dla starszych przygotowano formułę JUNIOR, w której na trasie dla dorosłych będą mogły się wyszaleć osoby od 14 do 16 roku życia.

Survival Race to nie tylko emocjonująca przygoda, podczas której uczestnicy będą przekraczać własne granice, przezwyciężać swoje słabości i wzmacniać siłę charakteru. Przez dwa dni we Wrocławiu i Poznaniu znajdzie się mnóstwo atrakcji, stref relaksu czy foodtrucków także dla kibiców i wszystkich osób, które będą chciały spędzić aktywny weekend na świeżym powietrzu.

(na podst. mat. pras.)

Fotografie i grafiki: Survival Race, Paweł Naskręt

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany