Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Za miesiąc startuje kolejny sezon Ninja Warrior Polska. Już szósty. Znamy oficjalną datę premiery.  Czy pierwszy raz w historii ktoś zdobędzie legendarną Górą Midoriyama? O tym przekonamy się w październiku.

W Gliwicach trwają nagrania nowego sezonu Ninja Warrior Polska. To znane na całym świecie telewizyjne show, w którym uczestnicy mają do pokonania wymyślny tor przeszkód. W tym roku Telewizja Polsat pokaże jego szóstą odsłonę. Premierowy odcinek Ninja Warrior Polska 6 zostanie wyemitowany we wtorek 30 sierpnia 2022 roku o godzinie 20:05.

Program ponownie poprowadzi Karolina Gilon, a zmagania uczestników z torem przeszkód komentować będą Łukasz “Juras” Jurkowski i Jerzy Mielewski.

W dotychczasowych pięciu edycjach Ninja Warrior Polska nikomu z uczestników nie tylko nie udało się wygrać programu. Najbliżej tego byli Jakub Zawistowski w pierwszym sezonie, Robert Bandosz w drugim, Sebastian Kasprzyk w trzecim i Igor Fojcik w czwartym i piątym sezonie. Ten ostatni był też jedynym uczestnikiem, który mierzył się z Górą Midoriyama.

Ninja Warrior to znane na całym świecie telewizyjne show. Uczestnicy mają do pokonania wymyślny tor przeszkód. Program narodził się w Japonii, gdzie do dnia dzisiejszego emitowany jest pod nazwą Sasuke. Na świecie program był emitowany już w kilkudziesięciu krajach, w tym m.in. w USA, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Austrii, Chinach, Egipcie, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i na Węgrzech. W Polsce pojawił się w 2019 roku, stając się od razu jednym z hitów Polsatu.

Zgodnie z medialnymi doniesieniami od razu zostanie nagrany 6. i 7. sezon Ninja Warrior Polska. Ten drugi telewizja Polsat prawdopodobnie wyemituje wiosną 2023 roku.

Fot. Maciej Piórko / Polsat


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL od 2019 roku. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

Jedna odpowiedź

  1. Piotr

    Nie mogę przeboleć, że “Program ponownie poprowadzi Karolina Gilon”. Jest tyle merytorycznych powodów dlaczego ta Pani nie pasuje do tego programu. Zupełnie nie kojarzy się ze sportem i nie rozumie tej dyscypliny, nie jest kreatywna i powtarza od kilku sezonów wciąż te same teksty, mam wrażenie że uprawia autopromocję zamiast skupiać się na uczestnikach.
    Kto oglądał z Aleksandrą Szwed to wie jak wtedy było spoko, ale wyobrażam sobie 25 innych kobiet, które wykonałyby tę pracę lepiej niż Karolina. Cóż, mam nadzieję, że ktoś kiedyś to zrozumie i weźmie w końcu kogoś, kto nie bedzie przyciągał krzykiem, ale osobowiścią, empatią, itd.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany