Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W trzecim odcinku sportowego show niespodzianka nie tylko dla miłośników pokonywania przeszkód. Na torze Ninja Warrior Polska pojawi się najsilniejszy człowiek świata – Mariusz “Pudzian” Pudzianowski!

Czy zawodnik mieszanych sztuk walki, a wcześniej pięciokrotny Mistrz Świata Strongman, ma szansę  zostać też zwycięzcą Ninja?

– Będzie ciężko, ale do odważnych świat należy! Ninja kojarzy mi się z kimś takim delikatnym, skromnym, szczupłym, przebiegłym… a ja jestem taki skromny mały hipopotam – stwierdził żartobliwie. Jedno jest pewne, Pudzian tanio skóry nie sprzeda!

Czy uda mu się dotrzeć do końca toru eliminacyjnego i przybić piątkę Jurasowi? Mamy nadzieję, że tak, gdyż komentator przyjął wyzwanie i zapowiedział, że w ramach ewentualnej wygranej strongman’a sam spróbuje pokonać tor ninja!

W trzecim odcinku programu poza Mariuszem Pudzianowskim na torze pojawią się dzielni nowicjusze oraz weterani toru z poprzednich sezonów, m.in. Mateusz Karbowy, którego widzowie znają aż z pięciu edycji Ninja Warrior Polska. Jak sam mówi – Jest to show, które z pewnością uzależnia. Dużo się dzieje, jest masa emocji. Pokonujemy swoje słabości i ograniczenia. Ja chcę w końcu stanąć tam na górze i zrobić to, co sobie zaplanowałem. – zapowiada. Czy to się uda? Przekonamy się już we wtorek o 20:05. Na widzów programu czekają także zaskakujące przebrania zawodników, związane z ich upodobaniami kulinarnymi bo najbliższy odcinek kręcić się będzie wokół kuchni!

(mat. pras.)

Fot. Polsat

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany