Mariusz Pudzianowski, Jan Tatarowicz, Katarzyna Cymbałko i jeszcze 22 innych uczestników zmierzy się w najbliższy wtorek z torem Ninja Warrior Polska w 3. odcinku tego sportowego show Polsatu.

We wtorek 14 marca o godzinie 20:05 telewizja Polsat wyemituje 3. odcinek polskiej edycji Ninja Warrior. Z przeszkodami zmierzy się łącznie 28 uczestników. W tej grupie znalazł się strongman, a obecnie zawodnik KSW Mariusz Pudzianowski.

Uczestnicy najpierw zmierzą się oni ze składającym się z 6 przeszkód torem eliminacyjnym, a najlepsi z nich z torem półfinałowym, walcząc o 3 miejsca w wielkim finale. Dwóch najlepszych zawodników z toru eliminacyjnego, zmierzy się ze sobą na Power Tower, walcząc o bezpośredni awans do finału (z pominięciem półfinału).

Oto pełna lista uczestników 3. odcinka:

1. Mariusz Pudzianowski

2. Jan Tatarowicz

3. Mateusz Karbowy

4. Seweryn Radomski

5. Bartłomiej Sikorski

6. Jarosław Borkowski

7. Dawid Pelc

8. Artur Zając

9. Kamil Gawryjołek

10. Wojciech Wojtyszyn

11. Łukasz Józefiak

12. Rafał Górka

13. Adam Borowicz

14. Aleksander Ramutkowski

15. Artur Orliński

16. Paweł Mędelewski

17. Kamil Kozłowski

18. Piotr Lewicki

19. Patryk Obrębski

20. Nicolay Ivanov

21. Jakub Ciszewski

22. Andrzej Nisiewicz

23. Igor Jamróż

24. Marcin Rosochacki

25. Natalia Rosochacka

26. Nicola Śliwa

27. Małgorzata Mętlak

28. Katarzyna Cymbałko

Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

Gdzie oglądać Ninja Warrior Polska? Premierowy odcinek 7. sezonu polskiej edycji Ninja Warrior został wyemitowany we wtorek 28 lutego 2023 roku. Kolejne odcinki można oglądać w Telewizji Polsat we wtorki o godzinie 20:05.

Fot. Polsat

Przeczytaj także: