Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Wojownicy ninja wracają na najbardziej znany tor przeszkód. W pierwszym odcinku 7. sezonu Ninja Warrior Polska widzów czekają nie tylko sportowe, ale też muzyczne emocje. Z przeszkodami zmierzą się nowi uczestnicy, weterani toru Ninja, ale też specjalni goście, a wśród nich Michał Milowicz jako Elvis Presley, Jakub Czaplejewicz oraz Leon Myszkowski.

Tor eliminacyjny klasycznie składać się będzie z sześciu przeszkód. W każdym odcinku są one inne. W premierowym odcinku zawodnicy mają do pokonania:

  • bieg parkourowca
  • zjazd na linie
  • szalony bieg
  • drogę rowerową na rękach
  • obroty pierścienia
  • krzywa ściana

Jak zwykle zawodnicy będą musieli wykazać się nieprawdopodobną sprawnością fizyczną. Tu potrzebna jest siła, szybkość, gibkość i spryt. Ale to nadal nie wszystko, bo tu potrzebna jest również niezwykle mocna psychika.

Dla rozluźnienia startujących ninja ten odcinek zacznie się śpiewająco od występu polskiego Elvisa, uczestnika ostatniego sezonu programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Michała Milowicza. I to nie będzie jedyny Elvis, którego zobaczymy na torze przeszkód w tym odcinku…

W programie poza herosami będziemy podziwiać znanych i lubianych, m.in. Jakuba Czaplejewicza – członka zespołu Enej. Gościem specjalnym będzie również Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej. Czy artyści okażą się równie wysportowani, co muzykalni?

Zdjęcia z 1. odcinka Ninja Warrior Polska 7:

(mat. pras.)

Fot. Polsat / G. Broniatowski


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL od 2019 roku. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany