Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Szósty sezon emocjonującego programu Ninja Warrior Polska już od 30. sierpnia na antenie Polsatu. Czy tym razem któryś z wojowników zdobędzie Górę Midoriyama i wygra główną nagrodę w wysokości 150 tys. zł oraz prestiżowy tytuł pierwszego w Polsce Ninja Warrior?

W tym sezonie zaskoczą nas zupełnie nowi zawodnicy – utytułowani sportowcy, mistrzowie rozmaitych dyscyplin, ale także zwykli śmiertelnicy. Nie zabraknie również wielokrotnych zdobywców toru Ninja, którzy z sezonu na sezon pokazują swoją ponadprzeciętną sprawność.

W tym programie nie ma jednak pewniaków. I to właśnie budzi największe emocje. Podgrzewać je będzie niezastąpiona prowadząca Karolina Gilon oraz najbystrzejsi komentatorzy: Łukasz “Juras” Jurkowski i Jerzy Mielewski. Zdaniem Jurka przepisem na ich udany dream team jest przyjaźń, którą pielęgnują z “Jurasem” już od 12 lat, a największym atutem Karoliny, mającym niezaprzeczalny wpływ na gorącą atmosferę w programie jest jej bezpośredniość.Ninja Warrior już od 2019 roku święci triumfy na antenie Polsatu. Przez 5 ostatnich sezonów program wpłynął na rzesze ludzi, którzy postanowili zmienić swój dotychczasowy siedzący tryb życia i zaczęli przygodę ze sportem. Inni poszli o krok dalej i stanęli na torze Ninja.

Powstało mnóstwo szkół, szykujących kolejnych herosów, a najmłodsi wielbiciele nowej dyscypliny zaczynają przygodę na torach już w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Trenerami są także mistrzowie programu Ninja Warrior, m.in. najmłodszy z zawodników Janek Tatarowicz. Jak twierdzi: jego podopieczni wkładają w ten sport tyle zapału i robią tak szybkie postępy, że jak tylko osiągną pełnoletniość zawalczą o tytuły mistrzowskie. Bo kto nie chciałby dołączyć do elitarnego grona Wojowników Ninja?

Najnowszy, 6. sezon programu będzie obfitował w wiele niespodzianek, a w każdym odcinku podejmiemy inny temat przewodni. Na piekielnie trudnym torze nie zabraknie gwiazd. Tanecznym krokiem ruszy na przeszkody Jacek Jeschke, trener z programu “Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”, swoją waleczną duszę pokaże prawdziwy wojownik, zawodnik MMA wagi ciężkiej Michał “Masakra” Kita, a najsłynniejszy prowadzący Krzysztof Ibisz niespodziewanie narobi trochę zamieszania. Z torem zmierzy się też najprzystojniejszy policjant wśród aktorów, Piotr Mróz z serialu “Gliniarze” i najbardziej wysportowany polski model Michał Baryza. Startujący jako zawodnik Bartosz Demczuk przy akompaniamencie przyjaciół z “Kabaretu Młodych Panów” rozbawi publiczność i uczestników do łez. Przedstawicielką płci pięknej będzie urocza Monika Miller, a śpiewających aktorów będzie godnie reprezentował Paweł Góral, uczestnik 9. edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Ninja Warrior to nie tylko ekstremalnie trudne przeszkody, to także miejsce na wyjątkowe przyjaźnie między zawodnikami i ich gorące wzajemne wsparcie. Doświadczyli tego najnowsi wojownicy Ninja i poczują też telewidzowie. Będą łzy wzruszenia, pot, krew i wielka sportowa pasja. Ten tor to nieopisana miłość do sportu i ludzi. Nie można opuścić żadnego odcinka, który zapewni nam energię na cały tydzień.

Ninja Warrior Polska w każdy wtorek o godz. 20.05 na antenie Polsatu.

(mat. pras.)

Fot. Maciej Piórko / Polsat


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL od 2019 roku. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany