Last Woman Standing z 2022 roku,  Mistrzyni Europy OCR 2022 na torze OCR100 i wiele innych mocnych kobiet zmierzy się z torem przeszkód w 4. odcinku programu Ninja Warrior Polska.

W 4. odcinku Ninja Warrior Polska to zdecydowanie kobiety będą rozdawać karty na torze przeszkód. W programie, który zostanie wyemitowany przez telewizję Polsat we wtorek 21 marca (godz. 20:05), pojawią się naprawdę twarde zawodniczki. Z torem ninja zmierzy się Dorota GadzińskaLast Woman Standing z poprzedniej edycji Ninja Warrior Polska, Katarzyna JonaczykMistrzyni Europy OCR 2022 na torze przeszkód OCR100 i jedna z najlepszych zawodniczek ninja w Polsce, a także tak mocne zawodniczki jak Paula Kulig, Carolina Filipek, czy Natalia Cicha.

W najbliższym odcinku nie zabraknie też znanych osób. Wyzwanie podjęła aktorka Sonia Bohasiewicz.


Kobiety w Ninja Warrior Polska. Oto zestawienie najlepszych uczestniczek!


Uczestnicy programu najpierw zmierzą się ze składającym się z 6 przeszkód torem eliminacyjnym, a najlepsi z nich z torem półfinałowym, walcząc o 3 miejsca w wielkim finale. Dwóch najlepszych zawodników z toru eliminacyjnego, zmierzy się ze sobą na Power Tower, walcząc o bezpośredni awans do finału (z pominięciem półfinału).

Oto pełna lista uczestników 4. odcinka:

1. Dorota Gadzińska

2. Katarzyna Jonaczyk

3. Carolina Filipek

4. Paula Kulig

5. Natalia Cicha

6. Ewa Szymczuk

7. Angelika Cichocka

8. Katarzyna Wurszt

9. Łucja Obal

10. Amelia Andrzejak

11. Żaneta Konieczna

12. Kaja Soboń

13. Sonia Bohasiewicz

14. Katarzyna Szulc

15. Marek Szulc

16. Szymon Kastelik

17. Stanisław Kołecki

18. Jan Majewski

19. Daniel Wajda

20. Maciej Kulak

21. Adam Dąbrowski

22. Patryk Janikowski

23. Mateusz Pichal

24. Przemysław Mikulewicz

25. Łukasz Chmielewski

26. Dawid Wójcik

27. Rafał Golan

Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

Gdzie oglądać Ninja Warrior Polska? Premierowy odcinek 7. sezonu polskiej edycji Ninja Warrior został wyemitowany we wtorek 28 lutego 2023 roku. Kolejne odcinki można oglądać w Telewizji Polsat we wtorki o godzinie 20:05.

Fot. Polsat

Przeczytaj także: